Cold Mountain

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nábor nových členov!!!

Si skúsený hráč The West?

Máš túto hru rád?

Rád by si hral v dobrom kolektíve?

Chceš byť 1. v rebríčku?

Tak sa pridaj k nám!!!

Stačí, ak budeš aktívny, schopný a budeš mať chuť hrať, s tým, že zaplatíš pár centov na výstavbu mesta ;)

Informácie o meste:

Počet stavebných bodov: 49800 (SME DOSTAVANÍ!!!)
Miesto v rebríčku:8.
Dôležité výhody: Málo duelujúcich nepriateľov, dostavané mesto, 5 pevností, výborný kolektív, voľné príspevky, silní spojenci
Cenné oblečenie: drahý plátenný klobúk, drahý širák, drahý tvrdý klobúk, čierny tvrdý klobúk, hnedý širák, drahé pracovné topánky, pútnická košeľa, hnedá vesta, nedeľné oblečenie, hnedé pončo, precízna predovka, presná kuša, ostrý fleret, precízna guľovnica, drahá kravata, hnedý plášť, drahé jazdecké čižmy, vysoké topánky na podpätku, drahá kožená bunda, zlatá guľka, precízny kolt peacemaker, ostrá drevorubačská sekera
Mesto sa nachádza tu:

PHP:
  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 0
a | - | - | - | - | - | - | - | - | - | -
b | - | - | - | - | - | - | - | - | - | -
c | - | - | - | - | - | - | - | - | - | -
d | - | - | - | - | - | x | - | - | - | -

Všetci záujemcovia, hláste sa mi v PM alebo v hre! :)

Aktualizácia 6.1.2011
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Už sme dostavaní, máme veľkú pevnosť :) Neváhajte, píšte!!!
 

DeletedUser4111

Hosť
Veľká pevnosť, 25. mesto na sk4 ... Neváhajte, píšte!!! ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2929

Hosť
Pred tým ako som k nim prišiel som si myslel, že je to obyčajné mesto ktoré sa ma snaží iba nalákať... Ale keď som prišiel, zistil som že to všetko niesú kecy! Je to PRAVDA! Neváhajte a pridajte sa! :)
 

DeletedUser

Hosť
Máme otvorený nábor zhruba pre 10 hráčov! Pridajte sa aj s priateľmi. Žiadne dane. BOžský pokoj....
Ak ste dostatočne inteligentný bereme akúkoľvek úroveň.
 

DeletedUser

Hosť
Tak nejak sa nám pod nohy pribehla ďalšia pevnosť stále máme otvorený nábor, berieme všetkých!
 

DeletedUser2929

Hosť
Obnovený nábor !

Naše mesto je v súčastnosti plno dostavané, má 5 pevností (4 vlastné !), dobrý kolektív (zaručujem :)), dobré obchody pokoj od nepriateľov, sme v TOP 15... Máme voľných 34 miest ! Tak neváhajte a zapíšte sa do tejto témy alebo napíšte nejakému hodnostárovi v meste ! ;):)
 

DeletedUser2929

Hosť
Ďalšia pevnosť je naša a vyšvihli sme sa na 8. miesto v rebríčku ! Neváhajte a píšte !

P.S.: Sorry za doublepost
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore