IFBC 2024 - Bojový turnaj

Úprimne neviem o akých hráčov hovoríš len Daenerys som odmietol nakoľko som dostal viac sťažností + sa hlásila za CZ tím. Čiže sa mi prihlásilo oficiálne 56 ľudí z toho 1 bol odmietnutý. Zo zoznamu sa časť ľudí nedostala na offiko server, pretože počas practicu nekomunikovali/nepridali sa do mesta boli neaktívny.
(zorro sa neprihlásil, prišiel na practice svet a začal mi rozkazovať nech ho vezmem do tímu, keď som mu napísal, že OK, ale pokecaj o tom s frogom tak sa zrútil a už 2. mesiac plače na každom fóre a salóne)
Všetci, čo sme na servery vidíme, kde je problém povie sa, že sa bude robiť vec A, ale hráč urobí vec B alebo radšej neurobí nič (a to sa týka všetkého - výbava, úlohy, remeslo, počúvanie rozkazov), ale však weat to napísal veľmi pekne.
boli neaktívni
na serveri
 
Úprimne neviem o akých hráčov hovoríš len Daenerys som odmietol nakoľko som dostal viac sťažností + sa hlásila za CZ tím. Čiže sa mi prihlásilo oficiálne 56 ľudí z toho 1 bol odmietnutý. Zo zoznamu sa časť ľudí nedostala na offiko server, pretože počas practicu nekomunikovali/nepridali sa do mesta boli neaktívny.
(zorro sa neprihlásil, prišiel na practice svet a začal mi rozkazovať nech ho vezmem do tímu, keď som mu napísal, že OK, ale pokecaj o tom s frogom tak sa zrútil a už 2. mesiac plače na každom fóre a salóne)
Všetci, čo sme na servery vidíme, kde je problém povie sa, že sa bude robiť vec A, ale hráč urobí vec B alebo radšej neurobí nič (a to sa týka všetkého - výbava, úlohy, remeslo, počúvanie rozkazov), ale však weat to napísal veľmi pekne.
Jediny kto sa zrutil je tvoj tim :D . Screman ty si proste uplne amater a mimo reality. Hraci ako Daenerys sa okamzite naberaju. Tu nejde o to kto sa komu paci alebo nie. Keby ste profesionali a nie lamaci, tak to akceptujete a nedopadne to tak, ze ste na smiech kazdemu a vsetko prehravate. Sa mi paci ako sa tvaris moralne, ale vas toxicky starosta je dobbyho uzivatel, ktory pravidelne nadava ludom na dele sposobom, ze tam uz prakticky nikto radsej nehra.. A konkretne u mna si sa spraval strasne povysenecky a klamal si ze nemas miesto. Ja som sa ta slusne spytal ze chcem ist podporit sk tim naco si mi ihned zaklamal ze nie je miesto. Ziadne ok si nepovedal. a teraz tu uz pises nieco ine, co znaci ze si aj zakerny klamar. No hold, nabral si si radsej podpriemernych hracov typu kosicka troska a takto si dopadol. Popcorn a cola, sledujeme to dalej :D


Ale dam vas sancu. AK vase cele mesto mi pride na Juarez nazbierat milion suriek a milardu dolarov pridem vam pomoct. Naucim exekutora velit a kosicku tresku a spolok hrat, tak aby ste vyhrali.


P:S: popracuj na gramatike lebo pises horsie ako tretiak na zakladke.
 
Naposledy upravené :
Len uplne moralne dno tu dokaze postnut jeden prispevok zo 100, kde sme skusali verejne a oficialne ci dokaze support zistit dobyho. zaujalo to aj lokiko a preto sme to riesili aj sukromne. Ale gratulujem opat si dokazal ze si zakerny a zly klamar:)


Sranda ze ti vadi clovek ako ja ktory bojoval proti dobbymu, ale u exeho len tisko suchas nozickami ako keby nic, ty pokrytec.

Pises tu nejake cisla ale cislo ktore by si mal jedine vnimat je 0. Pocet vasich vyhier.

A pokial hraci podla sympatii maju rozdodovat kto bude a nebude hrat potom sa nedivim ze vas nerespektuju a hraju ako chcu. Nie ste proste lidri ktori si vedia urobit respekt.

Ty stale nechapes ze si ako naborar zlyhal. Neviem ci to naozaj nevidis alebo si nechces priznat. Ja som mal 4 plne mesta s 200 hracmi cize myslim ze mam dobre skusenosti ohladom naboru a fungovania timu. Ale za kazdu cenu ma chces presvedcit o opaku. Napriklad aj Ronalda nemalo x hraco v kabine Realu rado ale hral. Hraci na ihrisku nemusia byt kamosi ale musia byt profesionali. Ja som x krat hral s nepriatelom dobro a proste som sa odosobnil A aby mi nejaki hraci diktovali koho nabrat podla sympatii, ako sorry- velmi amaterske a detinske. Pokial dobre rozumiem ak teraz dvaja hraci ti napisu ze ta nemaju radi a nech skoncis inak skoncia oni, tak ty skoncis lebo 2 je viac ako jedna. Presne takuto kravinu si sam povedal.

Ale mozme sa tu cele dni bavit, vysledky su rozhodujuce, kto ma pravdu. A vy mate momentalne nula vyhier. Pokial aspon nepostupite je uplne zbytocne sa bavit kto ma pravdu. Vsetkym je to jasne.

P.S: porazte aspon posledych madarov nech nie ste posledni.:indian:
 
Naposledy upravené :
Hore