Návod pre začiatok

DeletedUser

Hosť
ahojte videl som tu návody-buildy a hcem pridať jeden aj ja.

Zelenáč

Začiatok
schopnosti-rovnomerne skrývanie aby bolo aspoň 10
plniť úlohy-za novým dobrodružstvom
oblečenie-kompletný zelenáčsky set pridá +50 pracovných bodov
Od skončenia úloh za novým dobrodružstvom cca. level 8 schopnosti do vystupovanie vlastnosti do zručnosti ak si v úlohe od johna fitzburna výber zbrane vyberete zelenáčov prak ale ak prieskumnícku sekeru tak vlastnosti do sily.
taktika
robte práce na skúsenosti,bude ich neúrekom,robte denné úlohy-kedže budete mať otvorené práce ľahko získate
dlhopisy-truhlice
skúsenosti-level
peniaze-na výstroj

A môžete aj duelovať pretože budete mať vystupovanie celkom vysoké

Potom si nakúpte čo najlepšie oblečenie na uhýbanie a presnosť-na duely
a na vystupovanie-práce-šírenie viery,služba v armáde,pracovať ako žoldnier-mastičkár,prepadávanie dostavníkov...
 

DeletedUser

Hosť
diki ale ešte to nieje dokončené ešte po tom reskille neviem čo ešte som sa tam nedostal :--)
 

DeletedUser

Hosť
ahojte ako ziskam pracovne body? chyba mi jeden na zber fazule keby daco som v Califormii Petrik25pd..dakujem za pomoc
 

DeletedUser7779

Hosť
PB (pracovné body) získaš tak, že si dáš na danú prácu, napríklad najvhodnejšie oblečenie, najvýhodnejšie oblečenie je v okne s tou danou prácou. Alebo ak máš nejaké body vlastností alebo schopností, môžeš si ich doložiť, aby si mohol pniť tú prácu.
 

DeletedUser

Hosť
este doplnim, ze 1 volny bod vlastnosti a 3 volne body schopnosti dostanes pri kazdom postupe na vyssi level. Tie si potom das tam kam potrebujes.

Na zber fazule potebujes schopnosti : Vytrvalost, Zrucnost v prstoch, Vodcovstvo, Taktika a Znalost zvierat.

Mozes si dat 1 bod Vlastnosti do Charizmy (to ti da bod ku poslednym trom schopnostiam) alebo si mozes dat 1 bod schopnosti priamo na napr. Vodcovstvo a ostatne si zadelit niekam inam na ine prace.

Ak si uz pouzil svoje body a k postupu mas este daleko, tak ako napisal Cowboy zozen si nejake oblecenie co ti prida body do tychto schopnosti co potrebujes.
 

DeletedUser

Hosť
tento build je pre koho dobrý ? pre duelanta alebo vojaka ? ďakujem za odpoveď
 

DeletedUser9056

Hosť
tento build je pre koho dobrý ? pre duelanta alebo vojaka ? ďakujem za odpoveď

Tento "build" je viac menej len pre toho, kto túto hru naozaj nevie hrať a chcel by sa ju naučiť. Preto pokiaľ chceš byť jeden s najlepších Duelantov/Stavbárov/Vojakov/Dobrodruhov tak Ti tento "build" neodporúčam, je len pre začiatočníkov. :)
 
Hore