Preprava k duelu - príliš dlhý čas

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dneska som bol na boji o pevnosť a ked sme dobojovali tak som si dal duel to mesto bolo od pevnosti max. 5 minút a objavilo sa mi namiesto 15 minút- 7hodín je to v poriadku???V boji som neupadol do bezvedomia (aby ste si nemysleli že som hlúpák :--)
A takisto som sa pokúšal o odhlásenie urobil som to asi 5 krát satále tam ten čas je :(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
Urob screen. Urcite je ta pevnost pri tom meste ? Nepremiestnil si sa omylom ? Za tych 7 hodin si tam prisiel prisiel alebo si tam bol za 5 minut ?
 

DeletedUser

Hosť
vobec som sa nepremiestnal ten boj skončil pred asi 10 minútami a screeny robiť neviem :(:(:(:sibko:
ako viem že takým tlačitkom na klávesnici ale skicár som desi stratil
 

DeletedUser

Hosť
Pokiaľ viem, zmenili to tak, že sa nedueluje v meste, ale pri vyzývanom... či?
 

DeletedUser

Hosť
možno ale aj tak mám mesto odtial 1 sektor a mam Quartera
 

DeletedUser

Hosť
ale nejde o mesto, ale o to, kde je vyzývaný! takže ak si v jeho meste, ktoré je (napr.) na západe, on je na východe, tak nejdeš do mesta, ale musíš prejsť na východ.
 

DeletedUser

Hosť
áno tomu chápem ale vyzval som 2 a obidvaja sú blízko svojho mesta
 

DeletedUser

Hosť
Blízko som pri nich bol ak si dobre pamatám som bol asi 10 minút od nich tak prečo mi tam vypisovalo 7hodín je záhada
 

DeletedUser

Hosť
napis ticket na Support,aj tak to tu uz bolo - nieco podobne,niekto pisal ze namiesto 2hodinovej prace mal 4hodinovu pracu(a to v jednom prikaze)a znova bol zdialeny len par minut......
 

DeletedUser

Hosť
Po tak dlhej dobe to už nemá zmysel písať na hernú podporu... Možno už sa medzitým chyba aj opravila na nahlásenie z inej jazykovej verzie... Ak by sa to teda niekomu stalo znova, treba napísať (a poskytnúť čo najviac detailov, vhodný screen je za tisíc slov).
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore