Medaile v profile - prvý riadok

  • Zakladateľ témy DeletedUser3258
  • Vytvorené

DeletedUser3258

Hosť
[SPOIL]

Uploaded with ImageShack.us[/SPOIL]

nemá byť medaila pracovnik na stavbe v tej prvej Stvorke?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Asi hej:D
Robím si srandu, samozrejme, že mala! Je to určite bug... alebo... ale nie, Petee by mi dal kartu:D
A mala by byť v prvej štvorke:D
 

DeletedUser

Hosť
Nie neni to bug. Ono je to takto naschvál... dole máš všetky medaile a hore máš 4 tie ktoré si si vybral aby sa ti ukazovali v profile.
 

DeletedUser

Hosť
áno ale potom , keď ich máš viac tak si ich len meníš....
 

DeletedUser1864

Hosť
Hej, lenže on má len 3 a tie sa nijakým spôsobom nedajú dať dole...Táto chyba sa vyskytuje už odkedy prišli medaily, ale stále nie je opravená.
 

DeletedUser

Hosť
No vie sa o nej dlho tak prečo ju "neopravili"? podľa mňa to takto má byť..
 

DeletedUser1864

Hosť
Čo tak má byť? Ako by si ju dal dole, keď má len 3 medaily? To sa nedá...
 

DeletedUser

Hosť
rada by som upozornila na jednu chybu čo ma hnevá... týka sa to medaily Biskup. Nechápem ako môže niekto chcieť aby som sa 1000x pomodlila! rovnako je to ťažké aj s medailou Majster duelant. Jednoducho je to priveľa! Aspoň ja si myslím.
 

DeletedUser

Hosť
Sheryl :) No podľa mňa je to za takú medailu akurát, snáď by si nechcel(a) aby si to mala hneď ty ktorý majú tie medaile na tom tvrdo makali a myslím si že 1000 je prijateľné :)
 

DeletedUser

Hosť
rada by som upozornila na jednu chybu čo ma hnevá... týka sa to medaily Biskup. Nechápem ako môže niekto chcieť aby som sa 1000x pomodlila! rovnako je to ťažké aj s medailou Majster duelant. Jednoducho je to priveľa! Aspoň ja si myslím.

ja si myslím že je to tiež prijateľné ... :ehmehm: medajle sú za zásluhy a majú byť tažšie získatelné ...
 

DeletedUser

Hosť
no ale ja som ešte nevidela nikoho kto by takú medailu mal... Chápem že treba tvrdo makať ale treba uznať že je to jednoducho priveľa ak chcem aj plniť úlohy, duelovať, cestovať apod.

rozumiem.. chápem, ale nájdite mi 10 ľudí čo majú takú medailu- alebo aj obyvateľa kláštora.. jediné čo chcem docieliť je aby tí čo chcú získať tú medailu mali nejakú motiváciu! Už sa len pozrú na to číslo 1000 a zatočí sa im hlava! Prečo tú medailu teda nikto nemá???

pokiaľ ide o to, že medaily si treba zaslúžiť a tvrdo makať je tu zádrhel. niektoré medaily sú až zúfalo ľahké napr. Pokojný štedrý deň. Majú byť medaily odmenou za tvrdú prácu na WESTe? Alebo ide o malé štvorčeky ktorými sa možno machrovať? Pre niektoré medaily stačí raz kliknúť a je hotovo. Ja už vážne nechápem o čom to je... Rozhodla som sa že pôjdem za medailami Obyv. kláštora a Biskup. Posledný týždeň sa len modlím. Zistím či je množstvo 1000 optimálnym množstvom... Rovnako aj pri podobných medailách. Urobím aj tie ľahké, ktoré nepotrebujú vynaložiť veľa úsilia. Som zvedavá. :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
medaily sú za tvrdú prácu preto myslím,že to tak má byť.
 

DeletedUser

Hosť
Za tvrdú prácu niektoré nie sú- to som spomínala. Dá sa to ale ťažko- získať (pri tom biskupovi). Na to som povedala O.K. Ale tie primitívne- to je hrôza! žiadna tvrdá práca iba kliknutie a následné sa machrovanie jednou medailou
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
machrovať medailou,ktorú získaš na jeden klik sa veľmi nepochváliš.
 
Hore