Natrvalo prihlásiť nefunguje

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
kedze mam vela svetov tak si davam zostat prihlaseny ale odhlasim sa a pojdem napr na forum TW a vratim sa tam a znova odhlaseny vies kedze som na TW stale neche sa mi stale dookola pisat heslo a ID. Zozaciatku mi to newadilo ale po case mi to zacalo liezt na nervycensoredcensoredcensoredcensoredcensoredcensored
 

DeletedUser

Hosť
tak sa neodhlasuj, ale otváraj iné stránky na novej karte:p
 

DeletedUser4451

Hosť
Nechapem :) Ja ked zaskrknem natrvalo prihlasit tak vzdy dam len login a vyberiem si svet, mas len 1 nick nie ?
 

DeletedUser

Hosť
Pokiaľ používaš možnosť Trvalo prihlásiť, hra by od teba nemala pýtať heslo ani po odhlásení... Skontroluj nastavenia svojho prehliadača ohľadom cookies. Možno máš ich ukladanie vypnuté... Prípadne skús používať iný prehliadač.
 

DeletedUser4451

Hosť
Alebo sa trvalo prihlas a ked ti da moznost vybrat svet tak si daj ten link hned ulozit do zaloziek a potom nanho uz len klikaj, nemusis sa ani odhlasovat zo svetov, proste len zavri stranku a ked kliknes na tu zalozku mal by si byt prihlaseny a das len LOGIN a vyberies svet
 

DeletedUser

Hosť
pred verziov 1.29 ssom dal meno heslo trvalo prihlasit a nemusel som sa prihlasovat prisla verzia 1.29 uz musim prihlasovat stale ale k tomu musim mat aj vypnuty PC takze ale terza kedzam napr
ID: stlacim z a hned mi najde zarok159 a nahodi aj meno automaticky ale uz 2 dni musim napist zarok159 a aj heslo:grrr::grrr::grrr:
 

DeletedUser

Hosť
Ukladanie hesla pod nejakým nickom už je vec prehliadača, nie hry. Niektoré prehliadače sa ťa po zadaní hesla a prihlásení opýtajú, či chceš heslo uložiť. Možno si ho doteraz ukladal, ale raz keď sa ťa to opýtalo znova, dal si nie a viac sa ťa už nepýta. S tým ti asi budeme vedieť pomôcť iba vtedy, ak by si nám povedal, o aký prehliadač ide.

Ešte ohľadom toho trvalého prihlásenia, v čom konkrétne je problém? Poviem ti taký postup, vyskúšaj ho a povedz, kde sa to nechová ako je predpokladané.
Hlavná stránka hry -> zadáš nick a heslo, zaškrtneš Trvalo prihlásiť -> LOGIN spolu s výberom sveta -> po prihlásení sa rovno zase odhlásiš tým tlačítkom v hre -> na mieste, kde si písal nick a heslo, by malo byť už len uvítanie s tvojím nickom a tlačítko LOGIN, ktorým sa môžeš po výbere sveta zase prihlásiť
 

DeletedUser

Hosť
iu to ako tak funguje ale predtym to zlahalo pri poslednom kroku: na mieste, kde si písal nick a heslo, by malo byť už len uvítanie s tvojím nickom a tlačítko LOGIN, ktorým sa môžeš po výbere sveta zase prihlásiť
dnes 13:56 a dal som zapametat
 

DeletedUser

Hosť
Pokiaľ ti to už teraz funguje, tak sa nemáme moc o čom rozprávať :)... Ak by ti to znova fungovať prestalo a niečo by zlyhalo na tom postupe, čo som písal, napíš sem.
 

DeletedUser

Hosť
Petee kludne uzavri temu ked sa to stane znova ja ti napisem a zasa ju otvoris co ty nato_?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore