Chat - množenie mien hráčov

  • Zakladateľ témy adamakfilip z ČR
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť


F5, restart hry atd, atd... udělány.
Dělá to i někomu jinému ? :--)
 

DeletedUser4451

Hosť
Už to tu raz bolo, len neviem nájsť tu tému, ak ju nájdem, napíšem sem link.
 

DeletedUser3416

Hosť
áno robí to aj mne včera som si to všimol :huh1:
 

DeletedUser

Hosť
Bug som už videl nahlásený na bete, avšak vývojárom dosť možno ešte stále chýbajú informácie, ako sa bug dá reprodukovať. Budeme nesmierne vďační za akékoľvek informácie tých, ktorým sa to už stalo...

Viete nejaký špecifický postup, pri ktorom sa chyba vždy/väčšinou objaví?
Skúste povedať čo najviac informácií o tej chatovej miestnosti (o akú miestnosť ide, ak sa dá, tak i počet hráčov, ktorí boli naozaj online), prípadne či sa aj niečo dialo so správami.
Taktiež pomôže i vedieť, aký máte prehliadač/systém, prípadne aké GreaseMonkey či iné užívateľské scripty používate (a či sa niečo zmení, keď ich vypnete)...
 

DeletedUser3950

Hosť
Ahojte, práve sa to stalo aj mne. Pridám aj screen. Doplním, že keď som skúsil F5 zmenšil sa ich počet na 3. Potom som vypol GreaseMonkey scripty(používam ten na zobrazenie všetkých prác, potom na pridanie BB kódov, na pridanie ikoniek budov a ešte inventárové info) refreshol a nič :) A ešte toľko, že to bol aliančný chat.

Tu je screen:
[SPOIL]
chybag.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
V prvom rade ďakujeme za pomoc, každý údaj je nápomocný. :)
Potom som vypol GreaseMonkey scripty(používam ten na zobrazenie všetkých prác, potom na pridanie BB kódov, na pridanie ikoniek budov a ešte inventárové info) refreshol a nič :)
Prepáč, ale nie som si istý či rozumiem, nič má znamenať, že sa nič nezmenilo, tj. tam boli stále tie 3 rovnaké riadky?
Ak to máš ešte stále otvorené a sú tam tie duplicitné mená, majú všetky tie tri riadky odkaz (kliknutím sa otvorí kontextová ponuka)? A je to na toho istého hráča?
Ako dlho si už mal chat otvorený, keď sa to stalo?

A ešte trochu mimo témy, musím pochváliť to, že podľa záložiek si verný fanúšik Innogames :D
 

DeletedUser

Hosť
Ďakujeme za poskytnuté informácie, vývojári už majú chybu podchytenú a oprava iste čoskoro vyjde i na naše svety.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore