Požiadavka: Avatar matikar07

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Tak ... veru zložitý Avatar ... ako nič v zlom Daredewil ... ale chce to niečo iné ... a mám aj nápad , chcel by som obrázok toho Lovca odmien z original The-Westu , LENŽE miesto tej predovky by som poprosil Colt SAA alebo Zlatý Kolt alebo ... uvediem dole niekoľko príkladov zbraní :) a to nieje všetko ... ešte by sa tam hodilo ... odznak šerifa :) á ... možno keby na tom klobúku bol tiež malý odznak a nejaké ozdoby ( zuby, nášivky ... ) a samozrejme ak niekoho napadne tak ďalšie doplnky celkovo ... zložité :) ale bude to stáť zato :) a ešte jedná vecička ... aby tam bolo moje meno :) Matikar07 , alebo ani nemusí , to nechám už na toho "ďábla" Grafika čo bude ochotný :)

Colt SAA (Single Action Army)
[SPOIL]
saa_001.jpg
[/SPOIL]

Colt 1860 Army
[SPOIL]
colt_1860_army_fluted_cylinder.jpg
[/SPOIL]

Volcanic revolver
[SPOIL]
volcanic_repeater_brass.jpg
[/SPOIL]

Colt New Service/Army
[SPOIL]
NewArmyNavy_86905a.jpg
[/SPOIL]

Colt New Army 1858
[SPOIL]
1858_new_army_lg.jpg
[/SPOIL]

ok radšej tu toho viac nedám ... aj tak pochybujem že sa niečo také niekomu podarý ... ale aj tak ďakujem :) ( moje obľúbené kolty divokého západu tak som sa chcel pochváliť :) )
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Do takého malého rozmeru vela veci nenapcháš.. Z jednej stránky som aj rád, aspoň tam netrčia biele výčnievky môjho orezávania. :D

+ s rámom
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2889

Hosť
takže už som nečo amaterskeho spravil ešte tam dam text a dam to sem :)




To a v mene neni moc videt ale nevedel som vybrať farbu alebo aspoň to zvýrazniť :(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tak tu je to :
mojvtvor.jpg


toto je prvýkrát čo som robil niečo podobné ... nízka kvalita lebo som dosť zmenšoval :( ale tak ... no nvm teraz ktoré si dať :D

nvm ... suliander , nemohol by si to svoje spraviť bez úpravy toho klobúku ? možno ešte dať ten odznak na kabát ale ten klobúk preč :D :D , potom by to bolo super :)

ináč musím sa vám priznať , mám zlamanú ruku a som pravák :) toto som robil so zasadrovanou rukou :)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore