Pevnostný chat - problém s hodnosťami

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ahoj
chcem sa opytat ked bol boj o pevnost a bol som general napisal som nieco do chatu a napisalo mi:Nemáš povolenie zhovárať sa v chatovacej miestnosti .co mam robť:)
 

DeletedUser

Hosť
Ak ti toto napísalo, tak si tým generálom nebol. Alebo si omylom písal do chatu iného boja o pevnosť, kde si nemal hodnosť generála.
 

DeletedUser4451

Hosť
Tak potom si nebol general, nebolo to nahodou na arizone ? Moze to byt dalsia chyba z toho mnozstva ktore tam su
 

DeletedUser

Hosť
Ony ty chaty občas blbou. Mě to napsalo jednou, že nemám právo mluvit do sektorového chatu.

Jak funhují nastavení práv pro komunikaci v bitvě?
dal jdem /helprights a moudrý z toho opravdu nejsem
 

DeletedUser2889

Hosť
jj netusim ale dakedy to blbne alebo si nebol generálom no nič iného sa s toho nedá spraviť (poriadne si to skontroluj či si naozaj písal do chatu kde si mal a ak naozaj áno tak to daj do hlásenia chýb a bugov no) :ninja:
 

DeletedUser3247

Hosť
musím potvrdiť že sa to stalo aj mne. Bol som generál a zrazu som mal napísanú hodnosť nováčika. Z ničoho nič. Za 10 minút to už bolo normálne
 

DeletedUser

Hosť
vlastne aj mne na bpb - prvých 10 min nebolo velenie :D
 

DeletedUser

Hosť
bolo to tak zacal sa boj a bol si naovacik napr. a pocas boja ta asi dal zakladatel mesta na zakladatela:):)
 

DeletedUser

Hosť
Presúvam do chýb... Pomohlo by nám, ak by ste všetci s týmto problémom poskytli ešte nejaké informácie - na akých svetoch sa vám to už stalo, čo predchádzalo tej dočasnej strate hodnosti (bolo to tak od začiatku), ako dlho ten výpadok trval, boli tam ešte iní ľudia s vašou/vyššou hodnosťou, ...? Čokoľvek vás len napadne...
 

DeletedUser

Hosť
Tá cenzúra v tom trochu sťažuje orientáciu... Predpokladám, že City of Black Dwarfs je tvoje mesto a všetky tri správy si písal tam. Prešla ale len tá prostredná, teda nastali tam dva výpadky, medzi ktorými sa tam písať dalo?
A ako často sa niečo také stane? Že ti zmizne to meno zo zoznamu chatujúcich a nejde ti tam nič písať?

Poprosím o čo najviac údajov aj ostatných s týmto problémom, či s problémom tých hodností ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore