Nesprávne zobrazovanie znaku duelu na mape

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Je ten istý problém i v Salóne mesta daného hráča? Skúšal si ho aj duelovať? Stačí nám, ak by ten duel začal bežne prebiehať, nemusíš ho dokončiť... Zobrazuje sa tam ten obrázok chybne i po obnovení okna? Ak áno, pomôže vyčistiť cookies?
 

DeletedUser

Hosť
Je ten istý problém i v Salóne mesta daného hráča? Skúšal si ho aj duelovať? Stačí nám, ak by ten duel začal bežne prebiehať, nemusíš ho dokončiť... Zobrazuje sa tam ten obrázok chybne i po obnovení okna? Ak áno, pomôže vyčistiť cookies?

v salone je napisane: Duel nie je možný, pri duelovani mi to napise, ze je moc velka uroven preto ho nemozno duelovat, ano aj pri obnoveni okna mi to ukazuje a nepomohlo vycistit cookies
 

DeletedUser

Hosť
Tie zbrane sa nezobrazujú len pri hráčoch, ktorí sú z tvojho mesta alebo majú príliš nízku duelovú úroveň, aby si ich mohol vyzvať...Ak má hráč vyššiu duelovku, ako ty, tak tie zbrane tam budeš mať vždy, aj keď bude príliš vysoká, ale súhlasím s tým, že by sa to malo zmeniť :)
 

DeletedUser

Hosť
Vďaka, najprv som si myslel, že to je iba nejaká chyba zobrazovania u jednotlivca, ale vlastne tam tá podmienka vôbec nie je... A tuším tam ani nie je podmienka toho, že:
  • duelujúci hráč nie je v nijakom meste
  • duelovaný hráč spí
  • duelovaný hráč je v kóme.
  • + teda i tá podmienka, že duelovaný hráč by nezískal skúsenosti (príliš veľký rozdiel duelových úrovní)

Bolo by dobré otestovať napríklad ešte aj to, keď duelujúci hráč nemá v meste postaveného hrobára a to, keď je duelujúci hráč v kóme. Ak by ste prišli ešte na nejaké podmienky, budeme vďační.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore