Grafický nedostatok - úvodná stránka

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
V prehliadke na úvodnej stránke sú tie budovy čudne orezané, hlavne ten zmiešaný tovar...
 

DeletedUser

Hosť
Neviem, čo je na tom dobre orezané... [SPOIL]
scene03.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5114

Hosť
V prehliadke na úvodnej stránke sú tie budovy čudne orezané, hlavne ten zmiešaný tovar...

Asi myslíš nevyhladené kraje. Nemyslím si, že je to chyba. Mohlo by tam byť síce 24-bitové PNGčko, ale zase na druhej strane by asi vzrástla veľkosť súboru.
 

DeletedUser

Hosť
Aj nevyhladené kraje, ale aj tie dosky... Sú trošku iné než v hre...
 

DeletedUser

Hosť
Najlepšie by bolo hneď poskytnúť obrázok, ktorý by bolo možné použiť ako vyhovujúcu náhradu. Inak to má asi príliš nízku prioritu na riešenie... Nejakí dobrovoľníci? (Alebo lepšia otázka, kto sa podujme ako prvý? :D)
 

DeletedUser

Hosť
Najlepšie by bolo hneď poskytnúť obrázok, ktorý by bolo možné použiť ako vyhovujúcu náhradu. Inak to má asi príliš nízku prioritu na riešenie... Nejakí dobrovoľníci? (Alebo lepšia otázka, kto sa podujme ako prvý? :D)

Myslel si tie nevyhladené okraje? Tie by som možno vedel zohnať...
 

DeletedUser

Hosť
lol sak tie okraje spravis lahko ...trosku to prebehnes softom a je to ja to tak robim vzdy ....
 

DeletedUser

Hosť
To, že sa to spraví ľahko, všetci vieme. Ale čo sa snažím povedať - Nemci sa tej hlavnej stránke asi nebudú venovať druhýkrát kvôli tomu, že je to podľa nás škaredé :) (škaredé to je, v tom sa zhodneme). Tak by sme im mohli pomôcť a urobiť tie obrázky miesto nich. No táák, to nikoho neláka mať jeho vlastný obrázok na mainpage všetkých jazykových verzií tej najlepšej prehliadačovej hry na svete? :D

Dovoľte mi ale zdôrazniť, že by to nemal byť žiadny 24-bitový PNG s plnou alfa vrstvou, to by bolo príliš veľké. Osobne by som považoval za najlepšie Octree optimalizované PNG-čko (počet farieb zase voliť tak, aby to nevyzeralo až tak hrozne), priehľadnosť viazaná iba na jednu farbu... Okraje potom treba pridať tak, aby zodpovedali tomu pozadiu. Napríklad takto:
[SPOIL]
twtourbuildings.png
[/SPOIL]
//Nikto záujem neprejavil... Čo si človek neurobí sám, to nemá... :)
[SPOIL]
twtourcharacters.png
[/SPOIL]
[SPOIL]
twtourfort.png
[/SPOIL]

Čo by vyzeralo:
[SPOIL]
tourpic1.jpg

tourpic2.jpg

tourpic3.jpg

[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore