Úvodná stránka - Facebook

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Dole na úvodnej stránke je napísané: Fórum - Nápoveda - Pravidlá - Herná podpora - TW Team - Dev-Blog - Facebook a vedľa toho (či skôr pod tým) je cez Facebook to tlačítko - páči sa mi to. Ale presahuje s textom Facebook... Nemalo by sa to opraviť? Dúfam, že ma chápete...
 

DeletedUser

Hosť
Dole na úvodnej stránke je napísané: Fórum - Nápoveda - Pravidlá - Herná podpora - TW Team - Dev-Blog - Facebook a vedľa toho (či skôr pod tým) je cez Facebook to tlačítko - páči sa mi to. Ale presahuje s textom Facebook... Nemalo by sa to opraviť? Dúfam, že ma chápete...

to facebook je odkaz na stránku slovenského westu a toto pod tým je že dáš že sa ti to páči... nemusíš klikať na link...
 

DeletedUser

Hosť
Chyba by mala byť opravená, vzhľad by mal byť nasledujúci:
[SPOIL]
sktwfbl.png
[/SPOIL]
Pokiaľ by to u vás vyzeralo nejako inak, poprosíme screenshot a prehliadač (i verziu).
 

DeletedUser

Hosť
Mne to nešlo ale už mi to ide ako to má Petee na screene ,mám google chrome
 

DeletedUser

Hosť
Tému ešte stále nechám otvorenú, no napíšte iba vtedy, ak by to u vás vyzeralo inak ako na obrázku, respektíve ak by to vyzeralo chybne.
 

DeletedUser

Hosť
Tému ešte stále nechám otvorenú, no napíšte iba vtedy, ak by to u vás vyzeralo inak ako na obrázku, respektíve ak by to vyzeralo chybne.

ten komu sa to páči, tak ten ŕamček potom trocha trčí do obrázka (toho rámčeka)
 

DeletedUser

Hosť
Pridaj screenshot a špecifikácie prehliadača... Ak tým "komu sa to páči" myslíš počet ľudí, potom tam nejaká chyba ešte stále je - ja to tam nemám.
 

DeletedUser

Hosť
Ešte aj v češtine, divné... Mohol by si mi cez PM-ku poslať zdrojový kód toho úseku? Treba na tej hlavnej stránke označiť ťahaním myši oblasť od začiatku toho riadku nad tým (Fórum - Nápoveda - Pravidlá ...) až po oblasť napravo od toho tlačítka Facebooku. Celý ten riadok s odkazmi by mal byť vysvietený výberom. Klikni pravým myšítkom niekam na pozadie stránky, vyber Zobraziť zdrojový kód výberu, z otvoreného okna skopíruj všetok text (i keby nebol označený). To mi potom prilep do PM-ky, nemusíš to dávať na fórum.

Taktiež ešte prosím napíš aj verziu prehliadača (Pomocník -> O programe Mozilla Firefox).

//Všetky potrebné informácie získané, zamykám.

//Pozícia zmenená, teraz je to v strede (obrázok)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore