Prémiová výhoda skončí za 3 dni - triplicitná hláška

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Neviem či to už niekto nahlasoval, snáď nie.

Pred 3 dňami mi systém vypísal oznámenie Prémiová výhoda 'Bonus pre postavu' skončí za 3 dni.

To bolo v poriadku, no potom o deň neskôr mi to napísalo znova a dnes znova to isté. Tie dni by podľa mňa mali ubúdať a nie stále vypisovať 3 dni. Je to dosť milné.
 

DeletedUser

Hosť
A ešte spisovne po slovensky je to Prémiová výhoda skončí o tri dni tak aj to by mali upraviť...
 

DeletedUser

Hosť
Môžu aj všetci ostatní hráči používajúci prémium potvrdiť, že to vypisuje trikrát? Hodilo by sa vedieť, či sa to stane vždy alebo len pri určitých podmienkach.
 

DeletedUser2397

Hosť
Mne osobne ešte ani neprišlo oznámenie, že mi o 3 dni skončí prémium..:hanbimsa:
 

DeletedUser

Hosť
To isté aj u mňa :). Bol to Vyšší príjem, neprišlo nič... Skúste teda aj uviesť, o aké prémium šlo (i keď ťažko povedať, či by to vôbec mohlo mať nejaký súvis). Ak sa vám tie oznámenia ukážu viackrát, tak sem na ne prosím pridajte aj odkazy + svet (nezabudnúť na Verejné v obmedzeniach prístupu).
 

DeletedUser

Hosť
ja mám Viac energie, Vyšší príjem a Automatizáciu , používam ich už 2 mesiace a ešte ani jedno také oznámenie mi nedošlo_Oo
 

DeletedUser

Hosť
mne par mesiacov do zadu mne chodievalo oznamenie ze konci premium a potom mi uz vobec nechodilo ani teraz :ehmehm::ociza::neisty:
 

DeletedUser

Hosť
Ja nuggety nepodporujem,cize si moc nevsimam premia,ale tato zlata horucka ma prinutila si kupit ztale nuggety a som si uz aj stihol aktivovat premium na bonus postavy.Pre istotu mi oznamenie o jeho skonceni ani neprislo.Pred vdakyvzdanim,som si aktivoval druhy bonus (vyssi prijem) tak potom budem môct dat vediet,ze co mi to bude robit,ked bude koncit.....
 

DeletedUser

Hosť
Asi v tom maju trochu neporiadok, tu je screen z mojich oznameni. Aktivoval som si znova premium takze uvidime o par dni ci mi to znova vypise.

bug.jpg
 

DeletedUser

Hosť
Neviem, či tomu je možné veriť, no zatiaľ to vyzerá, že vyšší príjem, automatizácia a viac energie oznámenia nerobia... Zatiaľ čo bonus pre postavu robí až tri... V prípade, že by to bolo takto špecifické pre typ prémia, by to mali vývojári určite významne uľahčené opraviť. No najlepšie by to bolo potvrdiť viacerými výskytami, takže šup, kupovať prémium. :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore