Prístup i k šerifom cudzích miest

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Hlasim bug ze mam pristup do vsetkych serifoch na arizone :neisty:

Predtym som nemohol do ineho serifa len do svojho mesta
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
To neni bug ak mas mesto tak vidis do vsetkych serifov, vo vsetkych je aj tak to iste :D
Teda aspon co ja viem ked som bol v obchode tak som pozeral do serifa v uplne inom meste a videl som vsetko
 

DeletedUser

Hosť
aha :....

tak sa ospravedlnujem bolo to necakane ... ze som tam mal pristup :Oo
 

DeletedUser

Hosť
Mne to ako bug príde... Keď mesto nemáš a snažíš sa nazrieť do nejakého šerifa, vypíše to hlášku "Cudzí šerif ti nedovolí pozrieť sa do zoznamu". Keď sa staneš členom nejakého iného mesta, nie si tomu istému šerifovi ani o chlp menej cuzdí :). Pokiaľ by hráč mohol zámerne nazerať k cudziemu šerifovi, stačilo by, ak by si toho šerifa postavilo iba jediné mesto na svete. Ale naopak, prítomnosť vlastného šerifa v meste má dávať výhodu toho, že jeho funkcie vôbec môžeš využívať.

Bude sa to riešiť ako chyba v hre, vďaka za nahlásenie. Ak by niekto mal ešte nejaké postrehy, môžte sem napísať. Napríklad by bolo dobré vedieť, odkedy je možné nazerať k cudzím šerifom (tiež sa mi zdá, že tomu tak nebolo vždy).

//A mimochodom, nabudúce poprosím o niečo užitočnejší názov témy... "Bug ktory by sa mal riesit" toho zase až tak veľa nenapovie :)...
 

DeletedUser

Hosť
Aj ja si mislim ze je to Bug,mohli by to upravit,ze by si mohol vydiet len do svojho mestskeho serifa
 

DeletedUser

Hosť
pokiaľ sa nemýlim tak do cudzích šerifov môžeš pozerať ak majú max úroveň takú akú má tvoj
 

DeletedUser

Hosť
pokiaľ sa nemýlim tak do cudzích šerifov môžeš pozerať ak majú max úroveň takú akú má tvoj
Skvelý postreh, potom by to chyba nebola (i keď to možno je mierne mätúce - pri najväčšom by mala veľmi nízku prioritu)... Môžeš to ty (alebo ktokoľvek) potvrdiť na 100%?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore