Nezobrazilo mi to tému ako zamknutú

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3950

Hosť
Ahojte. našiel som chybu na fóre, stala sa mi len pred chvíľou. Po otvorení jednej témy v otázkach som chcel odpovedať, ale vypísalo mi to, že téma je zamknutá. Ale ako je hore a dola na stránke tlačidlo odpovedať tak tam býva namiesto toho zamknutá téma. A práve toto je chyba, mne to zobrazilo ako odpovedať. Ak by niekoho zaujímalo prečo som nezbadal v zozname tém danej sekcie že je zamknutá tak je to preto, že som sa k nej dostal cez prvý neprečítaný príspevok v danej sekcii.
 

DeletedUser

Hosť
Pravdepodobne ju nejaký moderátor zamkol počas toho, ako si si tú tému čítal. Obrázok toho tlačítka sa neaktualizuje priebežne - ak tá téma bola odomknutá v čase, keď si ju otvoril, tak tam rovnaké tlačítko zostane, i keď ju niekto medzitým zamkne. O chybu sa teda asi nejedná...

Ak by si to chcel potvrdiť, daj mi odkaz na tú tému a aspoň približný čas, kedy si ju prehliadal.
 

DeletedUser3950

Hosť
Pravdepodobne ju nejaký moderátor zamkol počas toho, ako si si tú tému čítal. Obrázok toho tlačítka sa neaktualizuje priebežne - ak tá téma bola odomknutá v čase, keď si ju otvoril, tak tam rovnaké tlačítko zostane, i keď ju niekto medzitým zamkne. O chybu sa teda asi nejedná...

Ak by si to chcel potvrdiť, daj mi odkaz na tú tému a aspoň približný čas, kedy si ju prehliadal.

Asi to bude tak, vieš ja som sa len čudoval... myslel som, že to je chyba... Odkaz je tu:http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=11265, prezeral som ju pár minút predtým ako som založil túto tému :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore