Prihlásenie sa do sveta

DeletedUser

Hosť
Neviem či to mám dať do chýb v texte alebo sem, ale poďme k veci:

Ak sa chcete prihlásiť do sveta, v ktorom zatiaľ nie ste, napíše Vám toto:


Prihlásiť sa
Chceš sa prihlásiť na Svet x?
» Hraj teraz!

A teraz tie bugy:
1. Písmeno P v slove prihlásiť takmer vôbec nie je vidno.
2. Písmeno C v slove chceš takmer nie je vidno.
3. A celkovo je to veľmi posunuté doprava... //Petee: to asi malo byť doľava :)

//Hej hej doľava, pomýlil som sa :D.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Google Chrome, screen tu bude o chvíľočku.
// Tak tu je[SPOIL]
beznzvua.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Prepáč, to malo byť pre chlapika :)... Tak ako ty to vidím aj ja na Mozille.
 

DeletedUser

Hosť
Áno, to už sa rieši... :) Len treba vedieť, či je ten problém u všetkých, pretože ak to napríklad na nejakom prehliadači vyzerá dobre, ďalšie úpravy by to práve tam mohli pokaziť.
 

DeletedUser

Hosť
Próósim

Dosť často mi píše že je svet nedostupný ale hlavne že u kamoša sa v poho prihlásim
 

DeletedUser

Hosť
Dosť často mi píše že je svet nedostupný ale hlavne že u kamoša sa v poho prihlásim

Tak si na to vytvor novú tému a nespamuj do tejto, keď píšeš úplne od veci! A nenaberaj posty spamom!

K téme: poslušně hlásím, že bug sa vyskytuje na všetkých bežných prehliadačoch (Firefox, Chrome, Safari, Opera, IE 9). Nikde to nie je správne, nie je tam pravdepodobne nastavený ľavý margin na div s tým textom.
 

DeletedUser

Hosť
Nikde to nie je správne, nie je tam pravdepodobne nastavený ľavý margin na div s tým textom.
Podľa toho, čo viem zo zdrojáku so svojimi chabými znalosťami HTML vyčítať, tam nie je použitý žiaden <div>... Opraviť je to naozaj veľmi ľahké, Nemci to snáď už len zvládnu :)...
 

DeletedUser

Hosť
Podľa toho, čo viem zo zdrojáku so svojimi chabými znalosťami HTML vyčítať, tam nie je použitý žiaden <div>... Opraviť je to naozaj veľmi ľahké, Nemci to snáď už len zvládnu :)...

Nj, zaberie im to možno minútu :D

Trošku som sa pohral vo FireBugu a tramtadadá:

[SPOIL]
prihlasit.png
[/SPOIL]

Stačilo dať ten text do divu a nastaviť mu 30px left margin.
 

DeletedUser3060

Hosť
trvalé prihlásenie

ja mám takýto problém:
hráme traja z jedného servra, nedá sa mi zrušiť trvalé prihlásenie, aby sa mohol prihlásiť iný hráč, čo s tým?
 

DeletedUser

Hosť
ja mám takýto problém:
hráme traja z jedného servra, nedá sa mi zrušiť trvalé prihlásenie, aby sa mohol prihlásiť iný hráč, čo s tým?
Na hlavnej stránke klikni na text "Prihlásenie - vymazať Cookies" pod tým pozdravom, alebo si cookies zmaž manuálne.

Mimochodom, názov témy síce je Prihlásenie sa do sveta, avšak tvoj problém s konkrétnou nahlásenou vecou nesúvisí, takže môžeš pokojne založiť i vlastnú tému. Navyše by to skôr patrilo do Otázok ;).
 

DeletedUser4341

Hosť
Trvalé prihlásenie

Na hlavnej stránke klikni na text "Prihlásenie - vymazať Cookies" pod tým pozdravom, alebo si cookies zmaž manuálne.

Mimochodom, názov témy síce je Prihlásenie sa do sveta, avšak tvoj problém s konkrétnou nahlásenou vecou nesúvisí, takže môžeš pokojne založiť i vlastnú tému. Navyše by to skôr patrilo do Otázok ;).

Je to bug. Objavilo sa to aj na bete po nejakom miniupdate. Tam to opravili cca za 1 - 2 dni. O pár dní sa to objavilo aj tu. Trvá to už už skoro týždeň.
 
Hore