Banka

Páči sa vám tento nápad ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    43

DeletedUser

Hosť
Len mi tak napadlo že keď sú banke poplatky 20% tak pri vklade napr. 100$ by sa vedľa ukazovalo koľko o koľko pridete kôli poplatkom.

Príklad:
[SPOIL]
hra.png
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Hosť
No, veľa sa toho nezmení ale je to celkom užitočné, len treba zistiť tie percentá presnejšie, keďže niekde tu bol bug, že to odrátavanie nie je celkom presné, Nemci však vravia, že to majú OK. Teda som za.
 

DeletedUser

Hosť
Ináč, vidím, že nemáš veľa peňazí :D Ale k téme: poplatky to síce ukazuje, ale až po uložení peňazí. A to mi dosť prekáža, takže tento Tvoj nápad by som v hre veľmi uvítal...
 

DeletedUser

Hosť
no ako si myslim ze to je uplne jedno kedze si ich mozes vypocitat a po 2. budes iba vedet o kolko prides po ulozeni ziadny iny udaj z toho neziskas
 

DeletedUser

Hosť
keď ma niekto napr. 48 265$ tak a mu to asi nechce moc počítať :)
 

DeletedUser

Hosť
úprimne kedy nazbieras naraz tolko no pri 20% by to malo byt 9653:)
 

DeletedUser

Hosť
Automatický javascript pre takéto dačo je pomerne jednoduchý... Až bude trochu času, urobím ho...
 

DeletedUser

Hosť
Je to dobrý nápad


no ako si myslim ze to je uplne jedno kedze si ich mozes vypocitat a po 2. budes iba vedet o kolko prides po ulozeni ziadny iny udaj z toho neziskas

A čo by si chcel z toho získať aký údaj?Koľko si musíš prehodiť schopností? :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nejde tu po spamovanie ale o povedania vlastneho nazoru na urcitu vec pokial sa dobre pamatam:odJackNoface:
 
Hore