Návrh na vylepšenie duelového turnaja Colt Stár

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
V tejto téme máte sami možnosť prispieť k vylepšeniu duelového turnaja Colt Star.

Vaše nápady potom TW tým zváži a ak budú dobré aplikuje v následujúcom kole turnaja.

Nezabúdajte že táto časť fóra má svoje pravidlá a snažte sa aby váš príspevok tému obohatil či pozitívne skritizoval už daný nápad.
 

DeletedUser

Hosť
na turnaji nieje co vylepsovat je to dobre tak ako to je ale chcelo by to uz turnaj aj na inych svetoch
 

DeletedUser

Hosť
Dal by som to aj ja na Arizonu. Niekedy, na začiatku sveta tam boli duely stále, "ale teraz ?" nič. Bolo by treba to tam fakt oživiť. Stále a stále iba tie nudné boje, občas dajaký ten duel.
 

DeletedUser4779

Hosť
Ja by som tento turnaj rozdelil na tie 2 kategórie:
1. hráči, čo nepoužívajú prémium
2. hráči, čo majú aktivované viac energie, automatizáciu a skracujú si cestu..

Ak by sa to takto nerozdelilo, tak podľa môjho názoru nenugeťáci v takýchto turnajoch nemajú šancu..
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som tento turnaj rozdelil na tie 2 kategórie:
1. hráči, čo nepoužívajú prémium
2. hráči, čo majú aktivované viac energie, automatizáciu a skracujú si cestu..

Ak by sa to takto nerozdelilo, tak podľa môjho názoru nenugeťáci v takýchto turnajoch nemajú šancu..

tak napíš ako si to predstavuješ alebo myslíš že budeme každého hráča kontrolovať ?
 

DeletedUser

Hosť
Zabudol si, že sa dá pri tom aj klamať.

Napríklad niekto napíše že nemá prémium a pritom má. (alebo naopak)
 

DeletedUser4779

Hosť
No najjednoduchšie sa to dá skontrolovať tým, že pri prihlásení do turnaja musí hráčdať screen z hry a tam vidno, že či má automatizáciu a viac energie. (myslím, že skracovanie cesty za nuggety sa asi nedá kontrolovať).
 

DeletedUser

Hosť
Kontrolovať sa dá všetko ale dúfam že nechcete aby administrátor alebo jeho zástupca naozaj skontroloval x duelov a y presunov medzi nimi.

Rozdelenie na nug... a nenug... nieje moc šťastný nápad.
To už by sme mohli deliť aj podľa toho či hráč použil posilnenie, či nepoužil na skrátenie cesty produkt od sedliara, a tak ....

Skôr sam mal na mysli prerozdelenie kategórií , iný spôsob počítania výhier.
Npr. zrátať celkový DMG. či exp a tak.

Ak chcete aby Colt Star pokračovala skúste sa trochu snažiť a nehladať furt len to že nugeťáci to majú ľahké. Poviem vám že tie nuggety na každom svete ( mimo prémií na plat a postavu ) používa strašne málo ľudí. Štatisticky tak cca 1,28% z celkového počtu hráčov.
 

DeletedUser

Hosť
Mohli by sa urobiť "mini" kategórie.

"DMG(damge-zásah)"
Určila by sa kategória napríklad 100-120 a tá "mini" kategória by spočívala v tom že ktorí hráč s tej kategórie dal najväčší zásah. A tým "mini" som myslel to, že by to, že hráč by nedostal veľmi veľkú odmenu. Napríklad 3 recepty podľa vlastného výberu, alebo neviem. :)

Najväčší celkový zásah
Znova, určila by sa kategória a to by bola tiež taká "mini" kategória. Ten hráč čo dá celkový najväčší zásah z danej kategórie tiež by dostal "mini" odmenu.

Najviac XP do z jedného duelu (alebo všetkých)

Najviac $ do z jedného duelu (alebo všetkých)

____________________________________________________
 

DeletedUser5241

Hosť
Turnaj je celkom dobrý, avšak by som zmenil oceňovanie na 3. miesta...
Ďalej by som pridal podkategórie ako najlepší odolávač, najväčšie poškodenie celkovo, najväčšie poškodenie na jeden zásah.

Vo všetkých podkategóriách by sa zúčastnil každý, ktorý by sa zúčastnil turnaja a oceňovalo by sa iba 1. miesto...

Odolávač by bol ten, kto by obdržal najmenšie priemerné poškodenie za zásah v jeho 3 najlepších dueloch s najmenším priemerným poškodením.
Najväčšie poškodenie celkovo by vyhral ten, kto by dal najviac poškodenia za jeho 3 najlepšie duely s celkovým poškodením.
Najväčšie poškodenie na jeden zásah by vyhral hráč, ktorý by dal najviac poškodenia za jeho 3 najlepšie zásahy.
 

DeletedUser

Hosť
Na buff mám zavedený systém bodovania duelových akcií tento:
Výhra + kóma = 2 body
Výhra = 1 bod
koeficient: ( Celkové poškodenie: duelová úroveň hráča ): 10 ( zaokrúhlené nadol )

výsledný počet:
Kómy + výhry + koeficient

ak by sa vám také rátanie páčilo - je spravodlivé a jednoduchšie ako x kategórií. tým pádom by polo prvé až tretie miesto.

dalo by sa uvažovať ešte o naj poškodení, naj celkovom dmg, naj odolávačovi

nech nieje moc výhercov
 

DeletedUser

Hosť
Prosím dajte ho na Arizonu chcem si konečne dobre zaduelovať :--)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore