"Nadávky"

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Chcem sa spýtať , či sa aj slová typu : " D3B!L , K0K0censored , ... " považujú za nadávky a sú nevhodné .
 

DeletedUser

Hosť
Takže to budem používať :p.
Určite by som to neodporúčal použiť na označenie nejakého hráča (ok, skôr hráčky)... Kým by si toto slovo použil v nejakom všeobecnom význame, možno by si ešte uspel s tým, že je to použité aj v hre. Avšak ak tak nazveš nejakého hráča, v prvom rade ho/ju tým urážaš, čo je a vždy bude porušením §3, "Urážanie ostatných hráčov a používanie jazyka v urážlivom kontexte je zakázané." Podobne ak by som povedal, že Jožko Mrkvička (dúfam, že sa tu tak naozaj nikto nevolá :D) je retardovaný, nepoužil by som žiadne vulgárne (obscénne) slovo, no Jožko by sa právom cítil urazený... :)

A čo sa týka pôvodnej témy, zlaté pravidlo: Ak je druhý schopný rozpoznať, že ide o také a také vulgárne slovo, pravdepodobne to bude hodnotené podobne ako to isté slovo v bežnom tvare.

//edit: Prepáč, Jožko :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

Deleted User - 185438

Hosť
Chcem sa spýtať , či sa aj slová typu : " D3B!L , K0K0 , ... " považujú za nadávky a sú nevhodné .
Doporučujem ti radšej nepoužívať žiadne nadávky, ani urážky, je lepšie radšej hráča ignorovať (či už cez chat, telegram, alebo tu na fóre).
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Presne ako písal Peete.
Na upresnenie:
Akékoľvek nevhodné či urážlivé slovo, či už vybodkované , vyhviezdičkované , zámerne upravené číslami či iným spôsobom upravené, je považované ako vulgarizmus. Pokiaľ je z daného kontextu jasne rozoznateľné o čo sa jedná postupuje TW tým tak ako keby ste slovo neupravili a berie to ako porušenie pravidiel.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore