Poplatky

  • Zakladateľ témy DeletedUser3733
  • Vytvorené

Ste za odpočítanie poplatku z účtu a nie z prevádzanej sumy?


  • Celkový počet hlasujúcich
    34
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3733

Hosť
No dnes som prevádzal jednému hráčovi peniaze na účet a trošku som sa potrápil, kým som mu poslal približnú sumu.
Príklad hráčovi xxx som poslal 5.000$ z toho 5% sa odráta, takže keď prirátam 5% tak musím poslať 5.250$ avšak aj tu sa odráta poplatok 5% a zas je to len 4.987,5$ ...
Takto sa trápim ako pako, jasné že sa to dá vyrátať, ale je to zbytočne zdĺhavé.
Preto sa pýtam, že či by nebolo jednoduchšie odpočítať poplatok z peňazí na účte (z hotovosti a pri nedostatku peňazí z bankového účtu).
To isté platí aj pri vytváraní zatykača.
 

DeletedUser

Hosť
Síce je na to skript ale máš pravdu. Je to nepraktické a bolo by lepšie ak by sa peniaze odrátali z účtu a nie zo sumy ktorú chceš previesť či dať na zatykač.
Len podotknem ak by si nemal dostatočný keš tak by ťa systém prosto nepustil ďalej.
 

DeletedUser3733

Hosť
Tak ako si písal, ak by si nemal dosť peňazí, tak by systém vyhodil hlášku, že na vykonanie transakcie máš málo peňazí.
Rekimaru mohol by som Ťa poprosiť či by si sem nehodil ten script, pretože kým sa tento návrh možno dostane do inna, tak to potrvá nejaký ten čas, keďže návrh by sa musel preložiť a následne dať na BetaF. a až potom by si ho možno niekto všimol.

Vďaka.
 

DeletedUser

Hosť
Ak by si chcel, preložím ti to do Angličtiny. :)

//Edit: But now I have one player transferring money to the account and Isweat a little, until I sent him an approximate amount.
Example player xxx I sent $ 5,000 of which 5% shall be deducted, so when assigns 5% so I have to send $ 5,250 but there are alsodeducted a fee of 5% and again it's only $ 4,987.5 ...
Thus, languished as XXX, clear that this can work out, but it isunnecessarily lengthy.
Therefore, I ask that whether it would be easier to deduct the feefrom the money in the account (the cash and the lack of money from your bank account).
The same is true when creating wanted.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3733

Hosť
Vďaka Micho, ešte to musím pozrieť na bete, že či tam už podobný návrh nieje.
ePko viem že návrhy uverejnené na tomto fóre si nikto z inno neprečíta, ale nieje to zbytočné, už len preto, aby som vedel či ten nápad má vôbec význam posunúť ďalej.
Prípadne nejaké pripomienky si skôr radšej prečítam po slovensky ako po anglicky :)
 

DeletedUser

Hosť
ak to chceš dať na beta tak uprav trocha text, doplň čo sme ti písali a až budeš mať celý kontext pokope tak až potom ho prelož ( npr. slovo pako vynechaj a zmeň vetu tak aby sa sala normálne preložiť )
 

DeletedUser

Hosť
je to dobry napad podla mna by mohol prejst aj na beta
 

DeletedUser3733

Hosť
Môj návrh spočíva v tom, že by sa bankový poplatok za prevod peňazí inému hráčovi neplatil z prevádzaných peňazí, ale z hotovosti a v prípadne nedostatku hotovosti z bankového účtu.
To isté by platilo aj pre vytváranie zatykača.
Dá sa to vypočítať a prípadne použiť script, ale to je zbytočne zdĺhavé.

A Rekimaru poprosím Ťa ten script :) vďaka.
 

DeletedUser

Hosť
Stole prosím ťa, celé mi to spíš, ako to bude vyzerať a hodím to na beta fórum.
 

DeletedUser3733

Hosť
Finálna podoba:

Môj návrh spočíva v tom, že by sa bankový poplatok za prevod peňazí inému hráčovi neplatil z prevádzaných peňazí, ale z hotovosti a v prípadne nedostatku hotovosti z bankového účtu.

Výška poplatku sa dá vypočítať alebo prípadne použiť script (od Peteeho), ale to hru zbytočne komplikuje a nie každý používa scripty v hre navyše.

To isté by platilo aj pre vytváranie zatykača, kde by sa poplatky neplatili z prevádzaných peňazí ale z hotovosti a pri nedostatku hotovosti z bankového účtu.

Jedine vtedy ak by hráč nemal dostatok peňazí v hotovosti alebo na bankovom účte, by sa peniaze odrátavali z prevádzaných peňazí (vďaka tomino15 za upozornenie)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
prave ma napadlo ze co ked idem inemu hracovi poslat vsetko co mam a bude platit tvoj navrh skadial sa potom odrataju poplatky
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore