Odmeny za aktivitu a obchod Union Pacific

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
V tejto téme môžete diskutovať o novinkách - odmenách za aktivitu a obchode Union Pacific.
 

DeletedUser4891

Hosť
Príde mi to ako super nápad, len dúfam že to nebude ako s vianočnými truhlami, že buď dva milióny dlhopisov, ktoré bude človek zhánať 100 rokov alebo 2000 nugetov, hodnota predmetov v tých obchodoch by mala byť priamoúmerná obtiažnosti získania dlhopisov.
 

Deleted User - 4

Hosť
Maximálne množstvo, ktoré môže hráč mať, bude 2000 UPB. :)
 

DeletedUser

Hosť
chcem sa spýtať píše sa tam že pri novej aktualizácii. Kedy bude aktualizácia. A ak môžem chcem upozorniť na pravopisnú chybu Systém odmeňovania(to je modrým) a chyba je hneď pod tým hrád.
 

DeletedUser

Hosť
1) Kedy bude nový svet, prípadne nový update hry?
• to záleží od vlastníkov tejto hry, firmy Innogames. Keď budeme mať bližšie informácie o dátume spustenia nového sveta alebo aj jeho nastavení, či nejakej inej hernej aktualizácie, určite sa to včas dozviete z úvodnej stránky hry, z fóra The West alebo aj prostredníctvom hromadnej správy, ktorú vždy hráčom posielame pri novom svete alebo aj pri nových aktualizáciách hry.

Keď sa bude chystať nahranie novej verzie na SK svety určite o tom budete informovaný....
 

DeletedUser

Hosť
ok :D ja sa pýtam len preto, lebo keď už vedia aká aktualizácia bude čo v nej bude, tak by aspoň cca mohli vedieť kedy bude. aspoň priblížne.

a chcem sa spýtať je UPS niekde v zahraničí?
 

DeletedUser

Hosť
No vyzera to zaujimavo :neisty: Som zvedavý ako to bude fungovat v hre :)
 

Deleted User - 185438

Hosť
Obchod Union Pacific nie je podľa mňa zlý nápad, teším sa na to... :)
Ale nepáči sa mi že zrušili truhlice pri bojoch... :(
 

DeletedUser4891

Hosť
Pochopil som to tak že za každú účasť v boji máš garantované dlhopisy takže truhlu si budeš môcť kúpiť :)
 

DeletedUser

Hosť
Vyzera to dost zlozito. Znamena to teda, ze truhlice zmiznu z celej hry alebo len z bojov?
 

DeletedUser

Hosť
Otázočka

A spustí sa to na svetoch kedy???
A kde nájdem ten obchod???

:huh1::huh1::huh1:
 

Deleted User - 185438

Hosť
Pochopil som to tak že za každú účasť v boji máš garantované dlhopisy takže truhlu si budeš môcť kúpiť :)
Samozrejme o tom viem, ale páčil sa mi viac starý systém truhlíc pri bojoch...

Vyzera to dost zlozito. Znamena to teda, ze truhlice zmiznu z celej hry alebo len z bojov?
Truhlice stále v hre budú, dokonca bude aj viac spôsobov ich získania, ale nebudú sa dať získať pri bojoch.

A spustí sa to na svetoch kedy???
A kde nájdem ten obchod???

:huh1::huh1::huh1:
Tento projekt je ešte len v štádiu testovania na beta serveri, na svety vo všetkých jazykových verziách Westu príde až v update 1.35. Ešte nie je známy čas kedy 1.35 príde na Sk svety...
 

DeletedUser1141

Hosť
Vyzerá to celkom zložito, no som presvedčený, že po krátkom čase si na to všetci zvyknú tak ako na iné novinky :) A len dotaz: pochopil som to správne, že za každú účasť na boji o pevnosť je automaticky dlhopis ? :huh1:
 
Hore