Tmavé čísla

  • Zakladateľ témy DeletedUser4451
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4451

Hosť
Chcem sa spýtať, či je ten zelený odtieň farby na obrázku prerobený schválne na tmavší alebo nie, predtým to bolo svetlejšie a docela zle sa mi to teraz číta:
[SPOIL]
5ef8251ea4e24ced90518f2.png

(Čísla znázorňujúce počet schopností)[/SPOIL]
Zároveň podávam návrh zmeniť to naspäť..
 

DeletedUser7176

Hosť
Čo ti na tom vadí? Pirdaj si jas obrazovky a bude :D ja to vidím napríklad dobre
 

DeletedUser4451

Hosť
Jas si meniť nebudem len kvôli číslam a neviem ako to vidíš ty, ale ja to mám až príliš tmavé.

Keď si otvoríš schopnosti tam je tá zelená normálna tak ako má byť preto píšem, že tamto je asi omylom tak tmavé.
 

DeletedUser

Hosť
ja mám tiež tmavé, tak neviem

je to fakt dosť nečitateľné...ale priznám sa, že som si to doteraz nevšimla, lebo na to nepozerávam :)
 

DeletedUser

Hosť
Je to schválne, "úžasné" vylepšenie čo prišlo s novým update-om :)
 

DeletedUser6282

Hosť
má pravdu, teraz som si to všimol a hodila by sa tam svetlejšia farba aby to bolo lepšie vidieť:ocikru:

Laki235 nebuď taký kritický, predsa to je len grafický nedostatok a na chod hry to až taký vplyv nemá..
 

DeletedUser7779

Hosť
Nahodou ja Tie číslice vidím dobre, takže fakt ani ja neviem prečo Vám to tak neukazuje. :neisty::sibko:
 

DeletedUser

Hosť
suhlasim, su tmavsie.
Vidim ich precitat, ale pre oci su lepsie tie svetlejsie.
 

DeletedUser

Hosť
Sú síce tmavšie ako v schopnostiach ako napísal vyššie zvýšte si o troška jas alebo sa môžete trápiť z "nečitateľnými" číslami ... mne to celkom vyhovuje lebo aspoň viem že nie som v schopnostiach a neťahá mi to oči a sústreďujem sa na to koľko skúseností dostanem a peňazí dostanem. Takže asi toľko ...

:howgh::howgh:
 

DeletedUser

Hosť
odporúčam monitor 100 a viac Hz :D potom budeš všetko vidieť lepšie aj keď ho vypneš sa ti nebudú krížiť oči :D
 

DeletedUser

Hosť
Jak vas môžu trápiť také hlúposti. :huh1:

Schopnosti si vieš skontrolovať v kolonke schopnosti. :ehmehm:
 

DeletedUser4451

Hosť
Áno, je úplne praktické pri každej práci zapínať ešte kolónku Schopnosti a kontrolovať tam 5 (popr. menej ak sa opakujú) schopností medzi 20, pričom tam je tá farba zrazu normálna, príde mi to len ako omylom stmavnené po ubdate.
 

DeletedUser

Hosť
Áno, je úplne praktické pri každej práci zapínať ešte kolónku Schopnosti a kontrolovať tam 5 (popr. menej ak sa opakujú) schopností medzi 20, pričom tam je tá farba zrazu normálna, príde mi to len ako omylom stmavnené po ubdate.

Ti mi chceš povedať ,že ti kontroluješ schopnosti keď zadávaš prácu :D a to načo preboha ? :huh1::Lovec
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore