Prehľad nového tovaru na trhu

Zlepšilo by to prehľadnosť?


  • Celkový počet hlasujúcich
    31

DeletedUser4451

Hosť
Denne pozerám asi 3x na trh, väčšinou na produkty a všetky vždy dokola prejdem, ale už ma to nebaví. Chcelo by to nejako zvýrazniť nový tovar na trhu, ktorý tam pribudol od mojej poslednej návštevy.

Napr. Na trhu boli železné tyče 10x po 500 dolárov. Pozriem si ich, prídem za hodinu, pozriem na trh a železné tyče zrazu budú vysvietené čo ja viem dajme tomu nazeleno alebo budú inak zvýraznené a keď ich otvorím tak viem, že niekto na trh pridal ďalšie tak si pozrem akú cenu majú tie.

Buď by to svietilo na zeleno alebo by pod týmito kategóriami bola ešte nová s názvom - "Najnovšie pridané":
[SPOIL]
e5c672949e85424b9b4b6c0.png
[/SPOIL]
Toto by však bolo menej prehľadné.

Zlepšilo by to prehľad nových vecí na trhu pre hráčov, ktorý tam pozerajú viackrát denne.

Grafický návrh od MarcusJohnyEvans:
[SPOIL]
42a6abed0a4c4dbe90ec145.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
Netrafil som sa do fóra - prosím presunúť do fóra "Návrhy a nápady", sorry :D
 

DeletedUser4451

Hosť
Áno :D to si spravil alebo to je script? Lebo takto by to bolo pekné :)
 

DeletedUser4451

Hosť
jj bolo mi to povedomé, preto som sa pýtal, tak máme aj grafický návrh :D
 

DeletedUser

Hosť
Buď by to svietilo na zeleno alebo by pod týmito kategóriami bola ešte nová s názvom - "Najnovšie pridané":
[SPOIL]
e5c672949e85424b9b4b6c0.png
[/SPOIL]
Toto by však bolo menej prehľadné.

Toto by bolo naozaj neprehľadné, viac sa mi páči prvá možnosť a Marcusov graficccsix samozrejme ;)
 

DeletedUser7466

Hosť
nápad je to fajn ale ja by som to zapracoval radšej do scriptu keďže nie každému sa to aj páči :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Ja to pisem sem PRAVE preto, lebo to nechcem stylom scriptu a nevidim zatial ze by sa to niekomu nepacilo a aj keby to neikto spravi lstylom scriptu tak by som to sem napisal - lebo script nie je sucastou hry.
 
Stručne. Ja by som takúto možnosť s radosťou prijal,pretože by mi to uľahčilo prácu s trhom. A myslím si,že by bolo viacej pozitívnych než negatívnych ohlasov,keby takúto pomôcku do hry pridali. Dal by som ti za tento nápad aj reputáciu,ale bohužiaľ nemám už čas. Zdržal som sa vyhľadávaním vecí na trhu :ociza:

Tak som ti ju predsa len stihol dať. Skvelý nápad ;)
 

DeletedUser

Hosť
K téme:
Podľa mňa by to bolo super.:) Je to pekný návrh, dal by som reputáciu, ale nemôžem.
Marcus pekne spracované, len ja by som to zvýraznil napr. tučným písmom.:)
Samozrejme aj tebe R+. :)

Odpoveď na predchádzajúci príspevok:
Prečo nie? Každý má právo vyjadriť svoj vlastný názor.:ehmehm:
 

DeletedUser

Hosť
Vďaka nielen Marcusovi ale aj Angelf1re-ovi za dobrý návrh. Obom vám pridávam R+:).
 

DeletedUser

Hosť
Šikovný chlapec! :)
Ale aj ten grafický návrh sa podaril takže aj ten pozitívne hodnotím ;)
Ale ak by sa dalo tak namiesto tej červenej by som použila zelenú (v tom nápise NEW).
 
Hore