Priebežné výsledky

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4451

Hosť
mct7q1.png


Priebežné výsledky súťaže


Sú dostupné pre každého, kto je zvedavý. Hral som sa s nimi ja sám niekoľko hodín, tak snáď to bude stáť za to. Admin súťaže si zrejme spraví vlastný prepočet,
ale možno si to podľa mojeho aspoň odkontroluje, ale robiť to naozaj nie je nič príjemné.

Hociakú chybu mi nahláste sem do témy - absolútne detailné chyby v nickoch, zlé počty bodov alebo súčty bodov - proste akákoľvek chyba,
odmenou bude R+ a veľká vďaka za pomoc.


Priebežné výsledky nájdete priamo v tomto odkaze - stačí kliknúť a stiahnuť - žiadne vírusy nehrozia
(Tento súbor je pre novšie verzie Microsoftu Excel)
Priebežné výsledky nájdete priamo v tomto odkaze - stačí kliknúť a stiahnuť - žiadne vírusy nehrozia
(Tento súbor je pre staršie verzie Microsoftu Excel, 97-2003)

Tabuľka je už aktualizovaná na konečné výsledky :)


////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////​

mct7q1.png


Neoficiálne výsledky súťaže


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. - 2. miesto - eSpriit. - 21 bodov
1. - 2. miesto - John Dee - 21 bodov

3. - 4. miesto - johan1307 - 20 bodov
3. - 4. miesto - johny145278 - 20 bodov

5. - 8. miesto - axelbn - 19 bodov
5. - 8. miesto - Dr.Winston - 19 bodov
5. - 8. miesto - Forest Gump123 - 19 bodov
5. - 8. miesto - ondro117 - 19 bodov

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Ak som nespravil žiadnu chybu - za čo bohužiaľ ručiť nemôžem - tak by mala súťaž dopadnúť takto, gratulujem víťazom a užite si ceny :)
Samozrejme si počkáme na oficiálne výsledky ;)

(Tie miesta to dosť komplikujú, fakt teraz netuším ako sa poriešia ceny)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
fíha, nečakal som, že som na tom tak dobre :) ale nechápem, že sa ti s tým chcelo hrať :D

Dajak sa mi zlomili obe ruky (mojou vinou no :D) a nemôžem skoro nič robiť len s nimi potrebujem pocvičiť lebo som začal strácať cit do prstov, ale keď ich takto potrénujem (a roboty tam bolo dosť :D) tak sa to zlepšuje no, ale trvalo mi to dlho najmä lebo som teraz pomalý, keď som invalid, ale čo už no :D
 

DeletedUser

Hosť
Pekné S tým vzorcom =sum(D3:H3), asi už máš za sebou informatika 8. ročník :D Pekné
 

DeletedUser4451

Hosť
Ten vzorec je akoze hrozne jednoduchy to spravi kazdy :D ale keby som si to mal pamatat zo zakladky tak tam moja pamat naozaj nesiaha :D a na zakladke ked som bol nas ani k takym strojom ako su pocitace nepustali a ked hej tak sme sa tam hrali aj tak tam bol OS - MS-DOS :D:D

Link aktualizovaný - pridaná nová karta, kde sú hráči zoradený aj podľa počtu bodov (predtým boli len abecedne)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5716

Hosť
Angelf1re maš tam chybu pri mojom počte bodov v 1 kole pozri si to a skontroluj pri mojom mene :grrr: v A skupine som tipol 3 spravne a v B 4 spravne čiže 6 bodov a v tvojej tabulke mam len 4 body :grrr: taakže si to oprav ;)
 

DeletedUser4451

Hosť
Angelf1re maš tam chybu pri mojom počte bodov v 1 kole pozri si to a skontroluj pri mojom mene :grrr: v A skupine som tipol 3 spravne a v B 4 spravne čiže 6 bodov a v tvojej tabulke mam len 4 body :grrr: taakže si to oprav ;)

Skontroloval som to a je to v poriadku, aj v A aj v B skupine si uhádol len 3 tímy, takže 2+2 body = 4 body

V B skupine si uhádol len 3, nie 4 - Ako štvrtých si tipoval Nemecko, ale postúpilo Nórsko
 

DeletedUser5716

Hosť
nie v A som mal 4 spravne 1,kanadu 4, slovensko 6, svajciarsko 8kazakstan si pozri
 

DeletedUser

Hosť
tu ale nejde o správne poradie ostatných ale postupujúcich
 

DeletedUser5716

Hosť
Aha ospravedlnujem sa zle som pochopil pravidla prepač Angelf1re :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Link aktualizovaný - pridané výsledky z tretieho súťažného kola
 

DeletedUser4451

Hosť
Spravil som zatiaľ polovicu 4.kola (body k zápasu o 3.miesto) a tretinu bonusových kôl (umiestnenie Česka na MS 2012), ale aktualizovať to ešte nebudem, to spravím až po finále a urobím neoficiálny rebríček prvých 5 miest.

Zatiaľ sa drží prvá pätica v bodovom rozpätí 19-22 bodov ;)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore