Možnosť výmeny

Súhlasíte?

  • áno

    Hlasy: 27 84,4%
  • nie

    Hlasy: 5 15,6%

  • Celkový počet hlasujúcich
    32

DeletedUser

Hosť
Ide o to že často si hráči vymienajú rôzne vzácne predmety a niekedy sa vyskytú aj klamári takže by bolo podla mňa dobré zaviesť novú kolonku "Výmena"

asasaasasas.png


Ked na ňu niekdo klikne zobrazia sa hráči, čo majú práve tú kolonku otvorenú a vedla mien by bolo nejaké tlačítko vymieňať. Otvorilo by sa okno a hráči by naklikli predmety, ktoré chcú vymeniť. Potom by to museli ešte obidvaja potvrdiť (aby sa nestalo že jeden tam dá svietiacu vec a druhý nejaký produkt)
Podla mňa by to bolo užitočné, lebo takto si zbytočne kazíme chuť do hry.
 

DeletedUser4451

Hosť
Mna to napadlo uz vela krat, som za.
Tu sa aspon pekne uvidi ze kto bude proti tak ten asi nieco so zlodejstvom ma spolocneho :D

Ale system by som zjednodusil, ze do tej spolocnej vymeny by proste hrac napisal meno ineho hraca, ktoremu chce predat ten predmet a namiesto ceny by si vybral predmet/produkt alebo aj viac toho, ze chce za vymenu no a hrac ktory by to chcel kupit by si to nasiel a kliknutim na potvrdenie by namiesto penazi odislo z jeho konta tych niekolko predmetov/produktov, ktore by tam boli predom pisane predavajucim hracom :)

Bol by som za aj za osobne predaje na trhu, nielen vymena predmetu za predmet ale aj normalne predmet(produkt) za peniaze, lebo to chces niekomu predat, jemu padne west na 5 minut a dakto mu to odkupi :)

A nie, nie je to realne kto by mal taky nazor, ked nieco predavate urcite vam to nikto nemoze odkupit "z ruky" v realnom svete :ocikru:
 

Deleted User - 4

Hosť
Ja by som to ešte zjednodušil, uvítal by som možnosť proste poslať predmet hráčovi, napr. cez telegram, alebo ako nejaký "balíček". To Westu chýba, nechápem, keď sa dajú poslať peniaze, prečo nie je možné poslať predmet. Vyriešilo by to zbytočné komplikácie a obviňovanie hráčov, ktorí si normálne kúpili predmet z trhu, z nejakých "krádeží". Snáď v budúcnosti Pony Express rozšíri svoje služby aj o túto vec, ostáva len dúfať :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Linteo ale tie kradeze tu naozaj su a su dost premyslene osobne som ich niekolko zazil, napr. ked okradli hraca o jeden z najvzacnejsich predmetov mne pred nosom :D Akurat s rozdielom ze ja som tu vec chcel poctivo kupit :(

A naozaj ked sa daju posielat peniaze nech sa da posielat aj predmety, tiez nechapem preco to nepridaju nech mi nevravia ze ich to tiez nenapadlo.
 

DeletedUser

Hosť
Posielaním predmetov by sa to podla mňa neriešilo... ved vždy ho niekdo musí poslať prvý... treba nejake výmeny spraviť... :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
Krádeže by nezmizli, ale určite by sa obmedzili. Vymieňal by si tovar len s kamarátmi... Určite dobrý nápad
 

DeletedUser4451

Hosť
Krádeže by nezmizli, ale určite by sa obmedzili. Vymieňal by si tovar len s kamarátmi... Určite dobrý nápad

Ak by sa to spravilo tak, aby sa tovar nedal vymenit bez toho, aby tebe tiez nezmizlo z inventu to, co druha strana potrebuje tak by zmizli

Proste vymena cisto nieco za nieco, nie ze to posles niekomu a on ti musi poslat tiez daco
 

DeletedUser

Hosť
Osobne som proti. Celkovo by sa aspoň zo vzácnymi ( svietiacimi ) vecami nemalo kupčiť. Zberateľ vlastne úplne stratil svoju hodnotu keď si všetok môže hráč prosto požičať. Ak by boli tieto predmety nepredajné nedochádzalo by ku krádežiam či podvodom. Zberateľ by bola vzácnosť ktorú si hráč poctivo nadobudol. Chcelo by to mesiace driny aby si hráč pokupoval v UPB truhličky. Ak by nechcel čakať INNO by zarobilo a spokojnosť by bola na oboch stranách. Hráč sa môže pýšiť že dosiahol zberateľa poctivo.

Ak aj napriek tom by ste chceli takto kupčiť a ľahko prísť k zberateľovi je možnosť. Zvýšiť minimálnu predajnú cenu na trhu na približný reál za koľko sa predáva ak ide o normálny obchod. Alebo tam prosto nahodiť 20 násobok. A už nik nebude uvažovať nad tým či nikomu niečo požičia. Chceš čo mám PLAŤ
 

DeletedUser4451

Hosť
Zakaz obchodovat so svietiacimi predmety by bola kravina.

Ja napiklad som som zberatel, cestny a som na to hrdy - vsetko som si poctivo pokupoval, ziadne dary ani kradeze - a zrejme jeden z poslednych, ale zbieram len veci, ktore mi ostanu v invente a cisto tie ktore svietia (len zbrane, opasky a nohavice, teda tie co sa nedaju normalne ziskat) - na uspechy sa nepozeram, tie ma netrapia
 

DeletedUser3382

Hosť
mne sa to tak celkom nepaci, lebo ako sa tu uz vravelo tak niekto musi zacat poziciavat, mne by sa skor pacilo aby bola kolonka ze pozicat, by ste napisali meno hraca a vybrali cas na ako dlho mu tu chcete pozicat, hrac co mu predmet poziciate by ho nemohol predat, lebo by sa to nedalo a takto by sa problem s okradanim vyriesil uplne
 
Hore