Čas cestovania

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser5708

Hosť
Dneska som si kúpil pancier raketovej korytnačky (+20000 rýchlosť). Tak som sa hral, až som dostal nápad. Klikol som na jedno mesto (vzdialenosť bola s tým pancierom 59 sekúnd) Potom som klikol na druhé mesto (vzdialenosť s pancierm cca 1 minúta. Do 2 minútach som bol na oboch miestach. A to aj napriek tomu, že je pri popisa napísané, že je to len na jedno použitie. Je to zámer vývojárov hry, alebo skutočne chyba?
 

DeletedUser3733

Hosť
Celkom som nepochopil, keď si zadal druhé mesto tak si sa už nachádzal v prvom alebo si do prvého ešte len cestoval?
 

DeletedUser5708

Hosť
Najprv som zadal pohyb do jedného mesta, a zároveň hneď do druhého.. Akonáhle som došiel do prvého, bezprestania, bez pauzy som išiel do druhého...
 
Určite to nieje zámer, je to chyba. Je to to isté ako keď si dáš na seba sadu na rýchlosť zadáš pohyb/y a potom si dáš na seba iné oblečenie, čas cestovania zostane nezmenený :)
 

DeletedUser

Hosť
Áno je to chyba,mozes si vskúšat to aj tak že daj si na seba nejakého koňa chod na nejaké bližšie miesto,zmeň si koňa na osla :D ,čas zostane nezmenení :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore