Pokec InnoGames TV - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť

1zmktwp.jpg


Tu nám môžete napísať vaše postrehy, názory či pripomienky na jednotlivé diely v InnoGames TV alebo celkovo, či sa vám takéto informácie páčia a tak podobne.
 

DeletedUser9245

Hosť
nerozumel som nic a za dva bolo to viac o divokych kmenoch ako o weste :)
 
No som zvedavý na ten update, čakal som viac od toho boja s medveďom :) Ale snáď to ešte doladia a bude to vyzerať pri update fajn ;)
 

DeletedUser3501

Hosť
chápem, že by to bola práca naviac ale nedali by sa spraviť titulky k videám(ak budú pokračovať)? Pretože vidieť že sa niečo robí je síce fajn ale vedieť o čom vlastne hovoria by bolo ešte lepšie
 

Deleted User - 4

Hosť
Tak za absenciu prekladu sa ospravedlňujeme, jednoducho nedostali sme žiadne podklady na preklad, inak by to bolo určite aj v slovenčine.

Čo sa týka westu, je tam ukážka toho, ako by mohla vyzerať tá herná akcia s medveďom a že sa plánuje zvýšenie úrovní.
 

DeletedUser7779

Hosť
Zvýšenie úrovní. :( Nie. :DD Najprv som chcel dať 120. úroveň.
 

DeletedUser9056

Hosť
Nejako som prekvapený, nič o The Weste v tejto časti? :neisty:
 

DeletedUser6282

Hosť
Ja by som ani neptoreboval titulky ale napisat tam, v case 9:35 je jeden záber westu na 3 sekundy a dalsie som nenasiel nebudem to pozerat cele ked tam rozoberaju vsetko len west nie..
 

DeletedUser

Hosť
a že sa plánuje zvýšenie úrovní...to akože fakt? :) nechce sa mi to pozerať nezaujalo ma to,ale to zas? o.O
 

DeletedUser9056

Hosť
Ako vážne? Už druhá časť, v ktorej nie je vôbec spomenutý west? :p
 

DeletedUser6273

Hosť
no tak v tejto marcovej 2015 sa mu venovali neuveriteľných cca 90 sec z vyše 11 minútovej dokrútky :)

Asi sa snažia ten west ozaj udržať .
 

DeletedUser9646

Hosť
a čuduješ sa ? :D keď to pomaly nik nehrá :D
keby dali všetkých aktívnych hráčov na 1 svet tak by bol max do 50% plný :D
 

DeletedUser

Hosť
Kde su tie casy, ked ludia hrali West. Teraz tu chodia iba zo zotrvacnosti. Zvysovanie urovne je iba udrzanie tych par ludi v hre. To nie je update. West v podstate zaspal a myslim ze uz sa nepreberie. Chcelo by to cele prekopat, ale na to v Inno nemaju cas ani prostriedky, pretoze West uz podla mna nie je zarobkovy, takze pomaly pojde za Laguniou.
Je to skoda, ale s nastupom mobilnych zariadeni a aplikacii je to v podstate zastarala konstrukcia, ktoru nie je mozne vzkriesit updateom. Bud urobia uplne novy West na dnesnu dobu alebo krivka uspesnosti pojde dole az na nulu.
Zial, je to tak a uvedomuju si to aj tvorcovia, ze West pomaly umiera.
 
No v niecom mas pravdu. West zaspal dobu a nejake to prekopanie by to potrebovalo. podla mna nieje treba uplne novu koncepciu. system schopnosti a vlastnosti a ku tomu oblecenie je super. Aj remesla su dobra vec. tu skor stagnuje system duelov bojov o pevnosti a taktiez dobrodruzstvam cosi chyba. Stale vylepsuju ten blby shop v ktorom aj tak nic normalne nieje. co sa stalo s projektami ako cestovanie zeleznicou? a co ta pevnost v strede mapy? mali byt nejake specialne turnaje. system bojov o pevnosti a grafika je rovnaka uz 6 rokov , akoze nahanbu.
Podla mna to nieje ani zalezitost penazi alebo casu. proste maju peniaze z inych hier tak na tuto kaslu a urcite v blizkom case zanikne. lebo nieje mozne aby skusenym programatorom vsetko tak dlho trvalo ako tymto tu.
 
Hore