Dvoj otázka

  • Zakladateľ témy DeletedUser3733
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3733

Hosť
Troj otázka

Tieto veci mi tak trochu vŕtajú hlavou.

1, Ak mám zdravie 2.045 a robím prácu Šou Buffalo Billa pri ktorej je pravdepodobnosť na zranenie a výšku poškodenia 22%

s593tj.jpg


tak trochu nechápem, že sa pri takomto čísle zraním s hodnotou 716.
Keď tak počítam: 1% -> 2045 je 20,45 x 22 = 449,9 nech 450, tak mi trochu nejde do hlavy ako sa to v nemecku počíta tá pravdepodobnosť, to nieje pravdepodobnosť ale vysoká nepravdepodobnosť, že sa zraním tak, ako je to zhruba uvedené, chucensoredovina ako traky, to už aj teta KAJNŠMENTKE bola s pravdepodobnosťou k správnemu slovu bližšie ako toto zranenie, nehovoriac o tom, že sa pri zranení počíta počiatočné zdravie a nie aktuálne, tak ako je to pri zásahu duelantom v boji, to iba v inno dokážu spraviť.

2, Keď je niekde napísané, že pri práci s trochou šťastia nájdem vec v hodnote od 1.000$ - 2.000$ znamená to, že môžem nájsť predmet aj v nižšej hodnote, lebo že by niekto našiel predmet vo vyššej som nepočul, tak neviem prečo sa potom dá nájsť, ak je to teda tak, predmet nižšej hodnoty.

280mvcj.jpg


oj32xh.jpg


Toto rozhodne nieje predmet za min. 3.075$

3, Prečo je v shope možnosť kúpiť truhlu za 2.100 UPD/nugg keď sa dá nazbierať len 2.000 UPD?

u1wnp.jpg
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9341

Hosť
Preco ked postupim do novej urovne, prezleciem sa a moje zdravie o 15% mensie.... ?????
A to mi este len preblikava co vsetko je pre mna a danu uroven dobre.

A nie je len pri zmene urovni.
Zobudim - prihlasim sa
100% zdravie 100%energie
Prezleciem sa a je o 15% moje zdravie mensie

Asi som boval s prezlikanim ????????????
 

DeletedUser2929

Hosť
Stole, ak som som správne pochopil herný mechanizmus tak:

1) Tie percentá neudúvajú veľkosť poškodenia, ale pravdepodobnosť, s akou zranenie utŕžiš. Teda bola 22% šanca, že sa zraníš, nie, že Ti bude ubraté 22% z celkového HP. O výške poškodenia pokiaľ viem hovorí počet guličiek - čím viac guličiek, tým väčšie zranenie (bližšie nešpecifikované).

2) Na toto neviem odpovedať.

3) Prečo? Aby sa dala kúpiť predsa iba za nuggety :) Proste niektoré veci zo SHOPu sa nedajú kúpiť za UPD, vyslovene iba za nuggety.

---
A Sacramento, mne sa už viac krát stalo, že keď som sa prihlásil mal som hodnotu zdravia inú, ako po pár sekundách hry (prezeranie mapky, prezliekanie sa, proste nejaká činnosť), myslím si, že tam je určitá chyba a HP sa nenačíta hneď so správnou a reálnou hodnotou v danom čase.
 

DeletedUser

Hosť
mám novú a ďalšiu otázku : prečo keď vyhrám duel (NPC) tak mi aj do úlohy aj v duely ukáže istý sumu ale na účet sa mi pripíše meniša ? (vidím to tak že som mal na sebe full cullena a on pridáva + doláre len do oznámení a úloh nie na účet - aké mrzuté)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore