Mikulášsky balíček - Diskusia alebo otázky k súťaži

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť

BP_%C4%BDadov%C3%BD_revolver.png


Priestor pre diskusiu alebo otázky k súťaži Mikulášsky balíček
 

DeletedUser10341

Hosť
Chcem sa opýtať či ide poslať aj tak balíček že na jednom svete ho vytvorím pre jedného hráča a na druhom pre iného. A ešte ma zaujíma ako ste mysleli to že tie všetky práce musia byť urobené po dobu 10 minút..to každú prácu treba robiť 10 minút, či do 10 minut treba mať hotové všetky..to znamená že treba robiť 15 sekundovky?
 

Deleted User - 4

Hosť
Chcem sa opýtať či ide poslať aj tak balíček že na jednom svete ho vytvorím pre jedného hráča a na druhom pre iného. A ešte ma zaujíma ako ste mysleli to že tie všetky práce musia byť urobené po dobu 10 minút..to každú prácu treba robiť 10 minút, či do 10 minut treba mať hotové všetky..to znamená že treba robiť 15 sekundovky?

Môžeš vytvoriť najviac 1 balíček pre jedného hráča a do jedného sveta.

Čo sa týka prác, musíš odpracovať každú tú prácu v trvaní 10 minút, takže si dáš napr. čistenie stajní, nastavíš 10 minút a potom skopíruješ na fórum odkaz na oznámenie z práce (ktoré bude nastavené ako verejné) a tak ďalej.
 

DeletedUser10858

Hosť
Chcem sa spýtať.. Veci, ktoré chcem darovať v balíčku musím mať v inventári? + Mám napísať veci, ktoré chcem darovať do témy, či odfotiť?
 

Deleted User - 4

Hosť
Nemusíš ich mať v inventári, stačí ich napísať do tej témy.
 

DeletedUser10528

Hosť
mohol by som dať aj 5x tu istu vec? ( napr. Nápoj života) ?
 

DeletedUser10889

Hosť
a tie veci z UPD obchodu majú byť dokopy do hodnoty 100 UPD alebo každá môže mať hodnotu 100 upd ?
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore