Pokec Plány na rok 2015 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser10341

Hosť
Ahojte, určite by som už spravil niečo s tým cirkusom, lebo tie predmety čo sú tam, sú už dostatočne staré a pomôžu v hre max. začiatočníkom, taktiež by som pridal aj nejaké posilnenia na práce v strede mapy a a na také práce, kde je vysoké nebezpečenstvo. Dúfam že tento rok bude aj tento Cirkus vylepšený, lebo už si to žiadajú viacerí hráči :)
 

DeletedUser10852

Hosť
za ten cirkus som tiez... lebo okrem toho premka a tych napojou na xp tam nie je nic schopne...pokial samozrjme myslime 1 a 2 kategoriu :D ale aj ta 4ta je na nic....

jedine co ma potesilo je to spajanie predmoetou :D len si to neviem predstavit.... napr 10x bil supravu si mozem spojit ? a byt tak neporazitelny ? :D :D :D
 

DeletedUser10341

Hosť
Krieg myslím že súpravy sa asi nebudú dať spojiť :D skôr len také tie horšie veci a menej hodnotné :)
 

DeletedUser10852

Hosť
no mohol by nam to linteo prezradit ze co sa bude dat spajat a kolko krat sa to da vylepsit by ma to zaujimalo...
 

DeletedUser7318

Hosť
Ahojte, ja neduelujem a nehrám ani dobrodružstvo, tak tie veci okolo toho ma moc nezaujali , ale na spájanie vecí sa moc teším .Bude na to nejaké zariadenie, kde sa tie veci vložia a za peniaze sa to bude dať vylepšiť ?
 

DeletedUser5584

Hosť
Malo by sa niečo robiť hlavne s tým cirkusom. Btw, som jediný komu sa zdá že najmenej vecí z inej ako prvej kategoŕie padá na tých konských dostihoch ?
 

Deleted User - 4

Hosť
Ahojte, ja neduelujem a nehrám ani dobrodružstvo, tak tie veci okolo toho ma moc nezaujali , ale na spájanie vecí sa moc teším .Bude na to nejaké zariadenie, kde sa tie veci vložia a za peniaze sa to bude dať vylepšiť ?

Aj ja sa teším, podľa mňa to bude dobrá vec :)
Netuším zatiaľ, ako to bude vyzerať.
 
Ta zmena duelov riesi dost nepodstatne veci. Samotny system duelov sa nemeni takze aj nadalej to bude pre mna najviac nezaujimava cast westu.

Vylepsienie veci je dobra myslienka ale dolezite je ako to cele bude vyzerat kolko to bude stat a co sa vobec bude dat zlepsit. A v neposlednom rade na aku hodnotu sa to zlepsi. Ci to vobec bude stat za to :D budu sa dat zlepsovat aj veci zo suprav? ak zlepsm celu supravu zlepsia sa aj jej bonusy atd?

Obchod. no tu okrem par posilneni nieje nic zaujimave a hlavne veteran shop treba zasobit novymi vecami. Pripomeniem len ze zas sa neriesi priame obchodovanie medzi hracmi. Uz to bolo v plane minuly rok.

dobrodruzstva je herne dost premakana vec na weste ale zas celkovy dojem kazi par veci. ako nemoznost si vytvorenia timu , ano aj ten rebricek a ta blba nahoda pri odmenach. Uvidime ako to zmenia a ci vobec

Ulohy pre vysoke levely tu chybaju. nieco tazke so super odmenou. Novy druh ` zlatych` zbrani by sa zisiel . A nehovorim o tom cirkuse , na tom najlepsie vidiet ako tato hra herne napreduje. Znie to ironicky ale niekedy mam pocit ze west robi nejaka upratovacka po praci. akoze nic v zlom. nehovoriac o bojoch o pevnosti. Minuly rok bolo avizovanych asi 11 noviniek a ledva sa urobili 4. Po levely 140 je to uzasna nuda a sme tu len kvoli ludom v meste
 

DeletedUser

Hosť
prečo mám pocit že vylepšovať veci sa budú dať iba za nuggety, a nebude za desiatky ale ale za stovky nuggetov??
 

DeletedUser9056

Hosť
prečo mám pocit že vylepšovať veci sa budú dať iba za nuggety, a nebude za desiatky ale ale za stovky nuggetov??

Máš potom zlý pocit, lebo je jasné napísané, že vylepšovanie predmetov bude za doláre.

Väčšina týchto vylepšení je fajn, no celkom ma sklamalo to, že neplánujú kino do ostatných jazykových verzií. Úspech v hre je, no nie je ho možné splniť, čo ma dosť trápi a kazí mi to moju krásnu štatistiku úspechov. :p
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser10341

Hosť
asiko to také kino, skúšal som ho na bete, ale nejako je to také oničom...neviem.
 

DeletedUser9056

Hosť
Ono to kino ako také ma netrápi aké je, trápia ma len tie úspechy z neho. Buď nech ich dajú z hry preč alebo nech pridajú kino, veď načo je ten úspech potom v hre? To akoby mám v obývačke trofej, ktorá je zakrytá čiernym vrecom a nemožno ho dať preč... :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
inak to vylepšovanie bude platiť aj na tombolové alebo vzácne predmety ? a ako to bude. lebo to bude dosť trapas ked dáme do mlynčeka 3 cullenove bundy a vyjde z neho ešte lepšia bunda. Alebo kebyže dáme do mlynčeka 3 drakeove predovky a vylezie vzácny kolt pre level 150 . dúfam že to nebude len o náhode ale aj o zaplatení a že to neurobí nejakú drastickú zmenu. Veď uvidíme. Ako ten slepí povedal .....
 

DeletedUser9887

Hosť
na to spájanie predmetov sa teším :D ale to sú len plány alebo to naozaj bude?






:howgh:
 
Hore