Prvý oficiálny česko-slovenský zraz (2015) - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Milí hráči, tu je priestor pre všetky vaše otázky, komentáre atď., k chystanému prvému spoločnému zrazu medzi českými a slovenskými verziami hier od InnoGames.
 

DeletedUser

Hosť
Do akej miery je prihláška záväzná? T.j. keď si ešte nie som úplne istý, že vtedy budem môcť prísť, mám s prihláškou počkať? Viem si predstaviť, že podľa počtu budete robiť niektoré dôležité rozhodnutia...
 

DeletedUser9646

Hosť
Ako prajem aby vám to vyšlo ale poznám takéto dačo už.
Vlastná skúsenosť (ja som ale nič neorganizoval) Nahlási sa cez 100 ľudí a prišlo s nich 14 :D ako veľmi vtipné :D
 

Deleted User - 4

Hosť
Do akej miery je prihláška záväzná? T.j. keď si ešte nie som úplne istý, že vtedy budem môcť prísť, mám s prihláškou počkať? Viem si predstaviť, že podľa počtu budete robiť niektoré dôležité rozhodnutia...

Je lepšie sa prihlásiť už teraz a v prípade ak to nevyjde, tak prihlášku stiahnuť, ako opačne. Radi ťa uvidíme Petee :)
 
Linteo aj ty tam budeš? o.O Inak je nejaký približný počet z SK westu, že koľkí sa prihlásili? DK som v živote nehral a west hrám aktívne len na Buffale (okrem Alamogorda na bete), tak som limitovaný počtom možných známych hráčov na takom stretku.
 

DeletedUser2852

Hosť
Linteo nevieš či ten objekt je komplet fajčiarsky alebo je tam aj nefajčiarska časť?
 

DeletedUser

Hosť
mimo0oza, ak niečo zistíš, daj prosím vedieť aj nám ostatným. ;) Ak by tam bola iba jedna fajčiarska časť, dlho tam nevydržím...
 

DeletedUser

Hosť
No čo, tešíme sa? :) Bude aj niekto iný vo vlaku Bratislava -> Trenčín (príchod 15:24)?
 

DeletedUser

Hosť
Je to v pohode podnik, ja tam chodievam. Je to dost velke, dobre tam varia a cez vikend tam byva ziva hudba.
 

DeletedUser6273

Hosť
No čo ?

Ako bolo ?

Nie všetci sa mohli zúčastniť tak aspoň sprostredkovanú atmosféru by niekto neposkytol ?
 

DeletedUser

Hosť
Sraz se opravdu vyvedl a jsem moc ráda za ty, kteří se dostavili a mohla jsem je osobně poznat. :)

Kdo nepřijel, přišel o zábavu, prezentace, pivo zdarma, soutěž o hrníčky, fotku s adminem,.. :D :)))
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore