Slovenská Futbalová Reprezentácia

Myslíte si, že je to dobrá skupina?

  • Áno

    Hlasy: 15 42,9%
  • Nie

    Hlasy: 14 40,0%
  • Nevyznám sa do futbalu, a už vôbec nie do MS

    Hlasy: 6 17,1%

  • Celkový počet hlasujúcich
    35
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Čo myslíte, v čom budú mať naši futbalisti najväčší problém?!
 

DeletedUser

Hosť
Ja dúfam, že sú tu aj nejaký optimisti, čo so mnou veria, že vyhráme celé majstrovstvá, tak som si nemohol nedovoliť to tam nedať :)
 

DeletedUser

Hosť
a sakra zabudli sme na zálohu :)...prosím daj novú anketa ale vymaž možnosť VO VŠETKOM lebo otázka je v čom NAJVIAC
 

DeletedUser

Hosť
podla mna sa zlepšime vo všetkom ale tipovat v čom budeme zli nebudem
 

DeletedUser

Hosť
v tejto téme sa dá len citovať môjho kamaráta : " ...Sme takí perfektní pesimisti, že nielen čakáme, že bude horšie, ale sa aj dočkáme. " :)
A takto to bude v Afrike, po prvých prehraných zápasov môžme zbierať lopty... TO NIE JE PESIMIZMUS, ALE REALITA !!!
 

DeletedUser

Hosť
No ja si myslím že z Afriky poletíme rýchlo nas5 na Slovensko :D A tam budeme mať šancu zlepšiť obranu a útok.
 

DeletedUser

Hosť
Koho dostaneme do skupiny podla vas?

1. kôš: JAR, Španielsko, Taliansko, Argentína, Brazília, Holandsko, Nemecko, Anglicko

2. kôš: Švajčiarsko, Dánsko, Francúzsko/Írsko, Rusko/Slovinsko, Srbsko, SLOVENSKO, Portugalsko/Bosna a Hercegovina, Grécko/Ukrajina

3. kôš: Čile, Pobrežie Slonoviny, Uruguaj/Kostarika, Alžírsko/Egypt, Paraguaj, Ghana, Kamerun/Gabun, Tunisko/Nigéria

4. kôš: USA, Honduras, Japonsko, KĽDR, Mexiko, Austrália, Kórejská republika, Nový Zéland/Bahrajn
 

DeletedUser

Hosť
dufam ze nás Mucha nezradí v brane ked nikdo nezahlasoval..
 

DeletedUser

Hosť
skrtel a karhan to kazia a maly vais vela soluju a uz ho maju precitaneho :neisty:
 

DeletedUser

Hosť
tak podľa mňa postúpime s lepším skóre. Tipujem:
SR - Nový Zéland 2:1
SR - Paraguaj 0:0
SR - Taliansko 2:5
 

DeletedUser

Hosť
ja osobne som bol dost sokovani ze sme vobec postupili ale to je jedno v afrike si myslim ze nepostupime nemame na to :eezmurk: a mlady weis je sebec jak .....
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore