Skúsenosti

DeletedUser159

Hosť
Takže:
Prečo keď to závisi od EXPov získaných za minulý deň tak na bete dostávam každý deň rovnako (Podľa mňa iba podľa LVLu :))
Keď je niekto LVL 99 ? :D
 

DeletedUser

Hosť
Takže:
Prečo keď to závisi od EXPov získaných za minulý deň tak na bete dostávam každý deň rovnako (Podľa mňa iba podľa LVLu :))
Keď je niekto LVL 99 ? :D

Ja to tiež na bete dostávam každý deň rovnako a som rovnaký lvl, ale nezabúdaj, je to beta a možno na normal svetoch to bude inak ;)
 

DeletedUser1864

Hosť
pokial viem, tak minimum je 2,5-nasobok tvojho levelu, a maximum 10% zo ziskanych skusenosti z predosleho dna..lvl 99 nedostava skusenosti za nic, takze nemyslim, ze za toto dostane..
 

DeletedUser

Hosť
Na DE fore pisali, ze bud dostanete 2,5 krat tvoj level, alebo 10% zo ziskanych skusenosti z minuleho dna. Vzdy dostanes to, kde ziskas viac exp.

//Tak nejak, ako pisal konyk.
 

DeletedUser

Hosť
ja to nechaperm :D to ked dneska zarobim 600 xp zajtra dostanem za lognutie 60 xp ?
 

DeletedUser

Hosť
Ano, alebo 2,5 nasobok tvojho levelu. Napriklad si uroven 10, tak dostanes 10x2,5=25exp
 

DeletedUser177

Hosť
Takže:
Prečo keď to závisi od EXPov získaných za minulý deň tak na bete dostávam každý deň rovnako (Podľa mňa iba podľa LVLu :))
Keď je niekto LVL 99 ? :D

A načo by boli tým čo majú lvl99 ďalšie expy?? Aj tak sa už nikam ďalej nedostanú :D
 

DeletedUser

Hosť
Za každú prácu, duel, quest, aj boj o pevnosť dostane lvl99 0 XP. Čiže za predchádzajúci deň som celkovo získal 0 XP a ak to vynásobím 2,5 pribudne mi opäť veľká nula :( Žiadna sláva....
 

DeletedUser177

Hosť
Za každú prácu, duel, quest, aj boj o pevnosť dostane lvl99 0 XP. Čiže za predchádzajúci deň som celkovo získal 0 XP a ak to vynásobím 2,5 pribudne mi opäť veľká nula :( Žiadna sláva....

Jj, až na to, že tými 2,5 vynásobíš svoj aktuálny level takže by si dostal 247,5 exp :)
 

DeletedUser

Hosť
Pri tych tisicoch co ma ziskat ziadna vyhra ;)
Ludom bez praci na expy to moze trosku pomoct
 

DeletedUser

Hosť
jj jabisom dal aspoň 133 lvl.. a stale bi pribudali body a vlastnosti... :) + nove qesty či uš tajne alebo normalne .. :D ale otom môžme snivať... :Oo
 
Hore