Riešenia úloh

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Úroveň 46 - Katkin zásnubný prsteň

katka.jpg


Riešenie:

1. Prijať úlohu u šerifa, tým začne séria úloh Katkin prsteň.

2. Táto úloha sa zobrazí taktiež u šerifa keď splníte nasledujúce podmienky. Čas serveru musí byť medzi 19:00-23:50, musíte byť bez zbrane a mať aspoň 300 dolárov v banke alebo u seba. Treba zlodejku poraziť bez zbrane. Doporučujem dobré veci na uhýbanie a meniť nastavenia duelu podľa toho ako NPC strieľa.

3. Po dokončení úlohy 2 treba robiť Dobývanie striebra kým až kým nezískate 5 kusov striebra (tehličky striebra Vám zostanú). Doporučujem si nachystať striebro a v stredu urobiť úlohy 2, 3 a 4, kedže nasledujúca úloha je taktiež iba v stredu.

4. Požiadavky pre túto úlohu: Musí byť Streda, mať v inventári 5 ks striebra a byť bez zbrane. Musíte poraziť Priekupníka. Tak ako v prvom duely, meňte nastavenia ak budete mať problémy.

5. Po dokončení úlohy 4 ukončíte celú sériu u šerifa. Dajte šerifovi prsteň a vyberte si odmenu.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Úroveň 67 - Lúpežná Výprava

78587858john.jpg
10401040capura.jpg
742742dicson%20forest.jpg

Dosť často sa hráči pýtajú, prečo sa im nedajú prijmúť niektoré úlohy z tejto série.

Lúpežná výprava, má 3 špecifické úlohy pri ktorých zohráva rolu pri ich plnení časový faktor.

Prvá úloha Lúpežná Výprava - Pochovať sa zobrazí v saloone u šerifa Johna len v piatok.

Druhá úloha Lúpežná Výprava - Načúvať sa zobrazí na púšti Capura a dá sa prijať len v utorok.

Tretia úloha Lúpežná Výprava - Prepadnúť je prístupná v lese Dicson Forest iba v stredu.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4346

Hosť
ahojte je taky kovovy zohnuty predmet ja sa chcem spytat pri AKEJ praci sa da NAJST ten predmet dakujem za odpoved skoda s tym zlatym revolverom nemozem robit pracu hladanie ropy a este raz dakujem :pánko ked odpoviete :)
 

DeletedUser

Hosť
ahojte je taky kovovy zohnuty predmet ja sa chcem spytat pri AKEJ praci sa da NAJST ten predmet dakujem za odpoved skoda s tym zlatym revolverom nemozem robit pracu hladanie ropy a este raz dakujem :pánko ked odpoviete :)

Este sa to nemoze prezradzat, budes si musiet pockat.
 

DeletedUser

Hosť
Ano, maju :) Ale tu sa zatial nemoze prezradzat ako k nemu prisli, az o tyzden.
 

DeletedUser4346

Hosť
Dobre tak dikez:Na púšti

a ten zlaty revolver sa ako nabija??:pif paf
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4346

Hosť
keby si mal cas tak mi napis o tom zelezu zohnutom na svete 4 ked hras na hraca Jajo Jajkl diki
 

DeletedUser

Hosť
hej ked som mal od Murigea ci ako sa vola ulohu dlhsi cas som ju nerobil cize potom som ju uz robirt nemohol a neda sa to nejako obnovit?
 

DeletedUser4451

Hosť
Ak myslis Mudridga tak to je séria úloh Čierne hory, ta ti zostane navzdy pokial ju nesplnis
 

DeletedUser

Hosť
ok dik vise na drhuom ucte som ju zacal este len robit a uz mam tu ulohu aby som ziskla dynamit celu sedua take x tam je
 

DeletedUser2889

Hosť
sú to dobré rady do života :happy1: jasné že možno sem niečo pridám ale to bude určite až ked sa rozohrám znovu :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore