Duely

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Cawte všeci...Mam sťažnost na duely na novej verzii the-west.Na svete 1 mam presnost 125 a strielanie 276 a zautoči namna 56 lvl a trafim ho len 2x a najvädši zasach v tom duely čo som mu dal je -255 do hlavy tak mi je to divne...Prosim neuzatvarajte tuto tému pretože kamoš napisal linteovi a on mu odpisal "Pre otázky ohľadom hry ti doporučujeme navštíviť West fórum, kde ti poradia ostatní hráči, prípadne aj moderátori fóra."
 

DeletedUser

Hosť
Vieš, ty môžeš mať obrovské čísla v presnosti alebo strieľaní.
Pozri si kolónku duel v pravom menu. Uvidíš, kam si mieril, kde si sa chránil a pod. Samozrejme, ak si si to neprestavil. Útočník/Obranca pravdepodobne mieril a strieľal tam, kde si sa ty nebránil.

[SPOIL]
94753488.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
asi mal vysoké vystupovanie a/alebo uhýbanie:pif paf proste bol silnejší, čo je to za chybu:D:D
 

DeletedUser4451

Hosť
lol tak tomuto som vobec nepochopil, keby som sem mal zakladat temu za kazdy prehraty duel tak ich je tu habadej... ziadny novy duelovy system natolko aby si prehraval tu nie je, prosim LOCK
 

DeletedUser2518

Hosť
97naturo97 sťažovať sa nemáš na čo.
Pokiaľ chceš vyhrávať v obrane proti hráčom, ktorí majú aspoň nejaké vystupovanie, musíš mať ty nejaké body v taktike.
Bez taktiky a s vysokým strieľaním sa ubrániš iba proti hráčom, ktorí idú cez odpor.
Ak chceš byť dobrý v obrane tak si pozri schopnosti pre obranu v duely
Ked klikneš v hre na "duel" tak sa Ti tam ukážu schopnosti, ktoré na duel potrebuješ, keď na ne prejdeš myšou, budeš vidieť na čo slúžia.
 

DeletedUser

Hosť
moze to byt aj tim ze tvoj protivnik mal dobre uhybanie aj reflexy aj huzevnost neviem aky si duelant
 

DeletedUser

Hosť
Proste ťa napadol omnoho silnejší hráč...alebo ty jeho...A myslíš si, že nemá šancu ťa dať...
Už by ste to mali zamknúť modovia...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore