Najlepší equip na duel

DeletedUser

Hosť
chcel by som sa opýtať či tu nieje niečo také že mi ukáže které z mojich veci je nejvhodnejši pre duel
:Dobrodruh:Lincoln
 

DeletedUser

Hosť
neni nič také..... sám si musíš domyslieť čo je pre teba najlepšie.. ak ani to nevieš tak napíš aký si duelant či hráš zo strelnými alebo zbraňami na blízko, či si odolávač alebo dmg dealer atď... a my ti poradíme:)
 

DeletedUser

Hosť
tak nič
lock

[SPOIL]
94753488.png
[/SPOIL]
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
MrHaVko ak nevies 100%-ne tak prosim nepis...

Je tu nieco take a umoznuje to tento script:

javascript:void(function(){var t=document.createElement('script');t.type='text/javascript'; t.src='http://www.tribetool.nl/thewest/twpro.js?6';document.body.appendChild(t)})()

Proste sa prihlas, napis hore kam zadavas adresu stranky ten script, stlac ENTER a ked si otvoris inventar tak by si tam mal mat take policko na ktore ked kliknes sa ti nacita zoznam vsetkych prac a vysvieti ti najlepsie z tvojich veci pre vsetky prace + duely + boje o pevnosti, velmi dobra vecicka
 

DeletedUser

Hosť
čo sa týka toho 100% to viem.. radšej si zistiť podľa seba čo najviac potrebuješ ako nejaký skript ktorý ti nahodí veci kde je najviac duelových schopností...

Mám s tým bohaté skúsenosti, takže netrepem..
 

DeletedUser

Hosť
Presne tak, ten cript je dobry na prace, ale na pevnost a duely vobec nie. On vybera najviac schopnosti pre danu "pracu" (v tomto pripade duel) a nie najvhodnejsie chopnosti. Takze ak mas klobuk ktory ti dava napr. +9 strielanie a klobuk, ktory dava +10 BZ, tak ono ti to vyznaci klobuk s BZ. Osobne by som tento script na duely a na boje o pevnost nepouzival.
 

DeletedUser4451

Hosť
Ale on sa pytal prave na to :) Nechapete :)
Ja sam ten script neuznavam na boje o pevnosti ci duely, ale ked sa pytal tu ma radu, samozrejme ze nic nenahradi ludsky mozog tak som to nemyslel ;)
 

DeletedUser3828

Hosť
samozrejme je, že žiadne scripty nepomôžu k tomu, aby si bol dobrý duelant, všetko záleží na tom, ako máš rozložené vlastnosti a schopnosti a s oblečením to len doladíš.
na útok máš iné oblečenie, na obranu zas iné a to platí aj na pevnosti, alebo na práce, všetko treba kombinovať.
 

DeletedUser3241

Hosť
MrHaVko ak nevies 100%-ne tak prosim nepis...

Je tu nieco take a umoznuje to tento script:

javascript:void(function(){var t=document.createElement('script');t.type='text/javascript'; t.src='http://www.tribetool.nl/thewest/twpro.js?6';document.body.appendChild(t)})()

Proste sa prihlas, napis hore kam zadavas adresu stranky ten script, stlac ENTER a ked si otvoris inventar tak by si tam mal mat take policko na ktore ked kliknes sa ti nacita zoznam vsetkych prac a vysvieti ti najlepsie z tvojich veci pre vsetky prace + duely + boje o pevnosti, velmi dobra vecicka

no napriklad mne tento script pise ze na range dueler na obranu mam naj zbran sablu kavalerie .....a zase naj klobuk mi to da drahy stetson aj ked mam dost HP ..takze je to len na tebe
 

DeletedUser4451

Hosť
uz som pisal ze ludsky mozog ti to nenahradi ale je to velmi uzitocna vecicka fakt aj na prace a ked vravite ze na duely nie... nvm ja som ho este na duely nepouzival ale skor na duely pouzijete vlastnu hlavu.. ja som ani nevedel ze ten script ponuka aj duely ci boje o pevnosti..

A inak GG-Maittkebad tebe radim skor pouzit vlastnu hlavu a nehladat na fore co je najlepsie. Ked som raz robil build na duelanta tak som si na 20 minutiek sadol za weststats (koli tomu ze tam boli vsetky veci) a hladal som si najlepsie veci na duely ake sa mi hodia, keby som si to zapamatal napisem ti ale bolo to asi pred rokom
 

DeletedUser177

Hosť
Musíš si pozrieť ktorú schopnosť potrebuješ. Napríkald keď si strelec a máš dve veci - jedna ti dáva +8 sila úderu a druhá +7 strieľanie tak ti script odporúči tú na silu a pri tom ti je zbytočná...
 

DeletedUser4451

Hosť
Mylis sa :)
Je tam ranged dueler aj melee dueler, takze ked si das melee odporuci ti silu a ked si das ranged tak strielanie, skusal som to, takze ty asi nie, ale nechapem preco to potom pises ;)
 

DeletedUser3241

Hosť
Mylis sa :)
Je tam ranged dueler aj melee dueler, takze ked si das melee odporuci ti silu a ked si das ranged tak strielanie, skusal som to, takze ty asi nie, ale nechapem preco to potom pises ;)

ja som dal range dueler a dalo mi to savlu kavalerie takze daredwil ma pravdu ..
 

DeletedUser4451

Hosť
lol ale zbran snad vies ako potrebujes sam xD Ale ja hovorim o obleceni, to mne urcilo spravne ked vam nie tak neviem preco :)
 
Hore