Rozdelenie batoha

Paci sa vam moj navrh ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    126
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Takze, dnes som si precital prispevok shanghai kida a rozhodol som sa, ze svoj navrh obnovim. Samozrejme medzicasom uz vznikol script, ktory tuto ulohu hravo zvladne, ale predsa len, script je script a hra je hra :)

Takze co to vlastne navrhujem ?
Navrhujem rozdelit batoh na 4 rovnake priecinky. A po kliknuti na jeden z nich by sa nam zobrazilo nieco taketo :
zalozky.jpg

pozn. Obrazok spracoval hrac MothA
Tieto bunky by sa samozrejme dali aj pomenovat ( Napr. pevnostny set, alebo Mastickar ) S predmetmi v nich by sa dalo volne manipulovat a neboli by tam fixne dane.

Preco nieco take navrhujem ?
No preto lebo my ludia sme tvory zabudlive a pri inventari so x predmetmi je este lahsie zabudnut ake veci na aku pracu potrebujem, ake oblecenie ze to nosim na duely ? A podobne. Jednoducho troska zlahcit pohybovanie sa v inventari :)

Pod napad :
Na rozsirenie poctu tychto buniek v inventari by mohlo sluzit nove premium s trivialnym nazvom Rozsir svoj batoh. Stalo by 2 nugety tak ako teraz stoji zmena obrazku postavy ( Co je podla mna omnoho vacsia blbost ako Rozsir si svoj batoh ) a rozsirilo by dany batoh o dalsie 2 bunky.

Pripadne pripomienky, navrhy na zlepsienie alebo kritiku rad uvitam v ramci slusneho spravania sa :howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
bral by som to... pomohlo by to v hre, este by som pridal, ze by sa to oblecenie roztriedilo a podtym by bolo tlacitko nieco v tom zmysle, ze "aktivovat teno set" a automaticky by sa obliekol "set" co mame ukazany...
 

DeletedUser

Hosť
Súhlasím, Kolik vie prečo, v staršej téme som to opisoval :) Zúžil by sa tak počet primitívnych nápadov na "sety" keďže by si každý mohol urobiť ten svoj ;)
 

DeletedUser

Hosť
Mate na to Greasy Monkey script,vola sa tusim satnik inak som dal ano
 

DeletedUser

Hosť
No je to super!!! Neuveritelne by to pomohlo. Mne by sa hodilo aj 20 takychto priecinkov uz som z veci magor :D
 

DeletedUser

Hosť
Je to dobrý nápad lebo grease monkey treba najprv stiahnuť a niektorý ľudia sa boja že dostanú vírus..alebo nemajú mozillu a nemajú ani šatník...a toto by mal každý..je to dobrý nápad :)
 

DeletedUser

Hosť
chlapik555, nenapises aj svoje argumenty preco si proti a co sa ti nepaci. Popripade co by si upravil a zlepsil. Hmm? Docela ma to zaujima....
 

DeletedUser

Hosť
no neviem, mne sa zda ten chlapik nejaky "zatrpknuty" :D, vsade dava nie, neviem preco?? :ocikru::D :eezmurk:
 

DeletedUser

Hosť
Lebo je "iný", argument nemá žiadny, to som sa už pýtal, proste chce byť silou mocou odlišný od ostatných... :p , ale lepšie by bolo vyjadrovať sa k téme, ako keď sa jeden opýta a 4 to zopakujú...
 

DeletedUser159

Hosť
Pod napad :
Na rozsirenie poctu tychto buniek v inventari by mohlo sluzit nove premium s trivialnym nazvom Rozsir svoj batoh. Stalo by 2 nugety tak ako teraz stoji zmena obrazku postavy ( Co je podla mna omnoho vacsia blbost ako Rozsir si svoj batoh ) a rozsirilo by dany batoh o dalsie 2 bunky.

Dal by som ze 1 nuget a 1 bunka lebo niekomu staci menej :)

tak ti poviem menej je niekedy vacej :D
 

DeletedUser

Hosť
no mne sa navrh paci, je prepracovany, je k tomu screen, ako k uprave nemam co povedat, je super
samotny navrh je tiez dobry, konecne nieco normalne, myslim si, ze vela hracom by to pomohlo

Dal by som ze 1 nuget a 1 bunka lebo niekomu staci menej :)

tak ti poviem menej je niekedy vacej :D

ono tu nejde o to ze komu staci menej ale kolko sa da na tom zarobit :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
No tak co ? :) Este par ludi a mame 100ku. Tak poprosim nepchat sem script, prave koli tomu, ze nie kazdy chce scripty pouzivat som vytvoril tento napad.
 

DeletedUser3501

Hosť
je to super napad, dal som ano. Ale mam otazku, co ked budem potrebovat jednu vec v dvoch "setoch"?

Spomina sa tu script, ten tusim funguje len na mozille, ja som zaryty OPERAk:), takze dalsi dovod pre mna za ano....drzim palce aby ti to preslo...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore