Spánok pod holím nebom...

Súhlasíte?

  • áno uplne súhlasím

    Hlasy: 54 69,2%
  • Súhlasím len mám k tomu pripomienky (uveď)

    Hlasy: 14 17,9%
  • Nie nesúhlasím (uveď prečo)

    Hlasy: 2 2,6%
  • Absolutne nie!

    Hlasy: 8 10,3%

  • Celkový počet hlasujúcich
    78
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
keby tam k tomu ešte dal aj šancu poranenia tak bu to bolo ako nejaka praca. a mohol by sy to poslat :):)

Tak, áno, ale bolo by to rozmanitejšie a zaujímavejšie...Tak, ale keď chceš narýchlo a spať a nechceš platiť doláre, a do tvojho domovského mesta máš ďaleko, tak by ti stačilo aj to..;)
 

DeletedUser

Hosť
Dobrý doplnok.. :D ešte to prepracujem ale teraz mám dosť učenia takže neskôr... :ociza:
 

DeletedUser

Hosť
Tak, áno, ale bolo by to rozmanitejšie a zaujímavejšie...Tak, ale keď chceš narýchlo a spať a nechceš platiť doláre, a do tvojho domovského mesta máš ďaleko, tak by ti stačilo aj to..;)

no to je pravda a ked by si si kupil lepsiu a lepsiu prikrivku tak by sa ti nebezpečenstvo skracovalo a ked by si mal najlepsiu prikrivku tak by si mal sanca poranenia 0 alebo 1
 

DeletedUser

Hosť
To ešte neviem ako,hovorím že to musím prepracovať no teraz mám poriadne rušné obdobie tak to možno bude aj o pár mesiacov. :D
 

DeletedUser

Hosť
ja by som pridal nieco take ze
ked si sa zobudil nenasiel si cast svojich penazi, 10%ze sa stratia peniaze
a este 1% SANCA ZE OCHORIES V TOM PRIPADE UPLNE STRATISenergiu a neaki zivot
a zabudol som ze by sa nesmelo spat hocide predsa si nelahnem do rieki
 

DeletedUser

Hosť
tak toto je jeden bohovy napad.... skus to prelozit a dat na .de alebo .net forum... bola by to super vec... skus ... alebo sa pokusim ja :D
 

DeletedUser

Hosť
tak toto je jeden bohovy napad.... skus to prelozit a dat na .de alebo .net forum... bola by to super vec... skus ... alebo sa pokusim ja :D

nie nie nie :D :D ale keby to tam das tak len pod mojim menom :D :D




a kedže nechcem mať dueblost či čo to je :D tak odpoviem aj na deadeagleov príspevok
neaké riziko by tam bolo a spal by si tam kde máš prácu teda kde máš ikonku na mape a býva niekedy v rieke? alebo v jazere?
 

DeletedUser

Hosť
No celkom dosť prác je v riekach a jazerách:) Teda ak som ťa správne pochopil. Ja by som to dal len na nejaké určené miesta prác, napríklad nemohol by si spať pri love grizlyho.

JJ napríklad spíš pri práci Lov Grizzliho a zomrel by si a objavila by sa ti tam
hláška:Keď ťa grizzli uvidel zjedol ťa ako jednohubku so servítkou:D:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
no detail :D :D pravda hm.. ale potom by to tak trochu stratilo zmysel keby si sa musel presúvať .. hm ale veď práve na to je to riziko straty života... že keď spíš pri určitej práci z nebezpečnosťou napr 50% tak by to vďaka tme kleslo na 10% a tak ..... to treba ešte prepracovať uff keď má byť niečo takéto schválené musí to mať aspoň 10 strán a ani to vám nebude stačiť :D ale ďakujem za upozornenie :D ešte to premyslím..
 

DeletedUser4236

Hosť
no ved ked je riziko velke das pracovat 10 min ked tam budes tak vypnes pracu a si na ieste kde mozes spat :)
 

DeletedUser

Hosť
no detail :D :D pravda hm.. ale potom by to tak trochu stratilo zmysel keby si sa musel presúvať .. hm ale veď práve na to je to riziko straty života... že keď spíš pri určitej práci z nebezpečnosťou napr 50% tak by to vďaka tme kleslo na 10% a tak ..... to treba ešte prepracovať uff keď má byť niečo takéto schválené musí to mať aspoň 10 strán a ani to vám nebude stačiť :D ale ďakujem za upozornenie :D ešte to premyslím..

Skôr zvýšilo:D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
jj malo by sa to skôr zvýšiť. Veď keď spíš tak sa k tebe napríklad zozadu priblíži vlk a pohryzie ťa:D
 

DeletedUser

Hosť
ach... ale za tmi ťa neprepadnú tak ľahko a keď si skúsený muž západu tak ti zvieratá nebudú robiť problém.... aj preto je v prikrývke menšie doplnenie života a energie... lebo musí dajakým spôsobom dávať pozor...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore