Tvorba hier....

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Myslíte že by vás bavilo vyrábať hry?Ak áno táto téma je tu pre vás.
Čo požadujeme?
Schopnosť práce v kolektíve.
Dobrá komunikácia.
Čas.
Skype

Ak by ste mali záujem napíšte mi PM a trochu o sebe napíšte(programy ktoré ovládate)....
 

DeletedUser

Hosť
jozo nic v zlom ale kolko mas rokov ? a ovladas naky prog. jazyk ?
a este podla teba kolko programatorom sa bude chcet programovat rok denne po napr. 5 hod neaku hru free len nech sa mozes usmiat ze mas svoju hru?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
jozo nic v zlom ale kolko mas rokov ? a ovladas naky prog. jazyk ?
a este podla teba kolko programatorom sa bude chcet programovat rok denne po napr. 5 hod neaku hru free len nech sa mozes usmiat ze mas svoju hru?

Máš záujem alebo len machruješ?
To je nejaké pravidlo že každý kto chce robiť hry tak musí dokonale ovládať nejaký prog. jazyk?
 

DeletedUser

Hosť
JOZO ano :) ak mas cca 100 000 e zaplat si team:)
ak nemas nebude pre teba makat ani blazon a moc asi pozeras tv lebo hra sa programuje s teamom kde je 100 clenov aj rok, 2 :)
 

DeletedUser

Hosť
JOZO ano :) ak mas cca 100 000 e zaplat si team:)
ak nemas nebude pre teba makat ani blazon a moc asi pozeras tv lebo hra sa programuje s teamom kde je 100 clenov aj rok, 2 :)

Firma Piranha bytes zacinala so 4 clenmi a vytvorila skvelu hru gothic (neskor gothic 2 uz so "spolupracou" Jowoodu a s viac cleni) takze to ze hru musi programovat 100 ludi je sprostost.
 

DeletedUser

Hosť
chlapik ale naco nekomu bude nekdo kdo nema ani peniaze ani nevie programovat?
ale teraz ak chce zarabat na neakej hre potrebuje team kde je aspln 20 clenov... ked naprogramuje teraz hru co ma grafiku ako gothic 1 tak nepreda ani kus
 

DeletedUser

Hosť
OMG, stavanie.Ty asi nemáš vôbec rozum.Záleží tu aj o aký tip hry sa tu rieši, radšej to takto nekomentuj, ak nevieš.
 

DeletedUser

Hosť
trochu od témy ale mám jednu otázku.....ak vieš ovládať programovací jazyk, je šanca, že vytvoríš niečo, čo iní v tom jazyku nevymysleli alebo sa to opakuje dookola alebo musíš do toho jazyka zaviesť nejaké iné kódy?? lebo ja sa snažím naprogramovať stránku a celkom mi to ide.....ale tak ma zaujíma do budúcna....PS: ja ovládam iba základy, ale ak chceš, môžem ti pomáhať?? vy ste sa kde učili tie programovacie jazyky?? v knihe?? na nete?? :ahaok:
94753488.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Nejaké tie hry som už naprogramoval, resp. mám rozpracované (v C++, nič z toho publikované nebolo a pre istotu ani nebude, hoci ohlasy neboli práve najhoršie :D)... Čas na projekt takéhoto vysokého potenciálu by som ale iste nemal :D. No naozaj by ma zaujímalo, v akom jazyku by si to plánoval robiť...
 

DeletedUser

Hosť
ved jozo pravdepodobne nevie co je
napr. java,c++,c# a pod... ja ovladam zaklad c# ale nestruham tu nakeho machra ze idem programovat hru a hladam team...
v dnesnej dobe ked chce niekdo poriadnu hru potrebuje team kde je 20-100 clenov tak ak to tu zozenies a naprogramujes hru tak mas moju poklonu... jozo ale kolko mas rokov ?
94753488.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
určite má viacej ako ty a rozumie tomu. Dufam že sa ti to podarí ak si najdeš správnych ludí ( určite nie stavanie) tak by sa ti to malo podariť
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore