Pomocník Hrobára

  • Zakladateľ témy Matt Groening junior
  • Vytvorené

Páči sa vám návrh?


  • Celkový počet hlasujúcich
    24
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Do mesta resp do hrobára by sa mohla pridat práca pomocník hrobára... nebola by to štandardná práca ale práca za ktorú sa ti neminie energia a i tak budeš mat odmenu...
Bola by to práca od min 5h do 9h a odmena by sa stupnovala podla lvlov...


vyzeralo by to asi tak že hrobár by bol rozdeleny na 2 časti a v jedej by boly staty mesta a v druhej práca u hrobára.práca u hrobára by mala takyto popisok:

Zdravím ťa kovboj dnes tu bolo celkom rušno a nezvládam ich všetkých pochovávať.Ak mi pomôžeš dostaneš aj zaslúženú odmenu

a pod tým by sa dalo vybrať na kolko hod za kolko penazi chces pracovat..
Prepáčte že to nemám vypracovane po grafickej stranke ale nie som grafik..
 

DeletedUser6686

Hosť
nemas dost robot? :eezmurk:

tiez mi to pripomina internetovu hru, ktora sa mi z duse protivi...
 

DeletedUser

Hosť
ale ked je večer a už nemas energiu tak sa to zide
 

DeletedUser

Hosť
Už som to tu raz písal, ale ako vidím, niekto nepochopil a musím to tu napísať znova.

Návrhy na práce,ulohy,sety a predmety sa neposielajú ďalej. Tak preto je zbytočné ich vytvárať.

Ak by si už chcel niečím obohatiť túto hru tak to napíš buď na net, beta alebo de fórum.

Za pochopenie ďakujem.
 

DeletedUser

Hosť
Už som to tu raz písal, ale ako vidím, niekto nepochopil a musím to tu napísať znova.

Návrhy na práce,ulohy,sety a predmety sa neposielajú ďalej. Tak preto je zbytočné ich vytvárať.

Ak by si už chcel niečím obohatiť túto hru tak to napíš buď na net, beta alebo de fórum.

Za pochopenie ďakujem.

zobral si mi to z ust a precitajte si prosim vsetci pravidla ktory dali ano nielen do tejto temy ale do tem kde su navrhy na prace
 

DeletedUser

Hosť
Už som to tu raz písal, ale ako vidím, niekto nepochopil a musím to tu napísať znova.

Návrhy na práce,ulohy,sety a predmety sa neposielajú ďalej. Tak preto je zbytočné ich vytvárať.

Ak by si už chcel niečím obohatiť túto hru tak to napíš buď na net, beta alebo de fórum.

Za pochopenie ďakujem.

zobral si mi to z ust a precitajte si prosim vsetci pravidla ktory dali ano nielen do tejto temy ale do tem kde su navrhy na prace

TW tým už nepreposiela nič. Toto fórum slúži len na to aby ste si od hráčov nechali skritizovať svoj nápad. Poprípade aby vám pomohli dotiahnuť myšlienku. Ak chcete aby váš návrh prešiel treba ho umiestniť na fórum bety.
http://forum.westbeta.innogames.de/

no peto vidim ze si slepy lebo asi nevidis co sa pisalo
 

DeletedUser

Hosť
Určite nie, na westbeta fórum chodia prevažne Nemci. Ak nevieš si to preložiť do Angličtiny, tak požiadaj dajakého hráča alebo moderátora. :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore