Vianočná súťaž

Akú súťaž ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    58
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ja by som chcel vedomostnú, aby sa zistilo ako na tom hráči sú s vedomosťami o weste. :)
 

DeletedUser

Hosť
Ale mohlo by to byť ako minulý rok, že by sa vytvárali úlohy atď
 

DeletedUser

Hosť
:neisty: Všetci chcete súťažiť.:D
nebojte súťaže už pre vás pripravujem a čo sa týka odmien. My skúpi niesme, odmeny nám schvaľuje INNO. To že inde majú také či onaké odmeny je dôsledok toho že hráči viac platia a tým pádom im tvorcovia dávajú aj lepšie veci.
 

DeletedUser

Hosť
tak podľa tých našich odmien hráme asi všetci zadarmo :D

ale však nikto (alebo väčšina) nechce kopec nuggetov...ale niečo, čo v hre využije....napr. teraz na Vianoce sušienky a také veci...aspoň zopár :( alebo ten zmrznutý kolt...alebo ja neviem, ale niečo zaujímavé...

ak je cena 25 nuggetov, tak to neni ani na jedno premko...ani na nič prakticky...
 

DeletedUser

Hosť
:neisty: Všetci chcete súťažiť.:D
nebojte súťaže už pre vás pripravujem a čo sa týka odmien. My skúpi niesme, odmeny nám určuje INNO. To že inde majú také či onaké odmeny je dôsledok toho že hráči viac platia a tým pádom im tvorcovia dávajú aj lepšie veci.

Chcete povedat ze na tu misovu sutaz vyclenilo INNO 150 nugiet? Firma ktora ma obrat X Euro. Potom mi tu nesedi preco byvali o moc vacsie odmeny. Ale overim si schvalne toto u cechov ci vravite pravdu. Lebo aby nepovolili aspon 10 susienok alebo hocico podobne...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
U cechov su poslednu dobu (co pozeram) v kazdej sutazi odmeny nugetty, peniaze a veci z kalendara podla vlastneho vyberu (susienky, pernicky, ...). Dokonca aj v turnaji, co mali na s9, ktory bol davno pred Vianocami, mali tieto odmeny. Takze neviem cim to je :)

Ja osobne by som uvital taketo odmeny, uz len kvoli 10x alebo 20x susienke alebo perniku sa oplati sutazit. Tak aby som hladal nejake moriaky v takmer 100 tisic ci kolko tu je prispevkoch za 100 nugettov, neviem, ale mne to pride ako totalne nedocenene.
 

Deleted User - 4

Hosť
Chcete povedat ze na tu misovu sutaz vyclenilo INNO 150 nugiet?

To bola súťaž, ktorú vytvoril ten hráč sám za seba, tj. za vlastné nuggety/peniaze, lebo chcel iným hráčom urobiť radosť....
--

Ceny nezáležia od toho, ako si hráči kupujú Prémium, ale od obtiažnosti súťaže (a ešte aj od toho, čo nám Innogames dovolí a čo neviem ako iní, ale naša verzia aj dodržuje), tj. naozaj nemôže nikto čakať, že za obyčajné nájdenie príspevku na TW Fóre dostanete od nás zlatú pušku, x nuggetov, x predmetov a desatisíce dolárov..
To, že tak zasahujú do hry cez súťaže na fóre v nemenovanej jazykovej verzii je len na ich zodpovednosť.

Čo sa týka súťaží, u nás ich bolo v posledných mesiacoch pomenej, žiaľ momentálne nemáme dostatočné ľudské kapacity na organizovanie a spravovanie súťaží, aj my by sme chceli robiť súťaž pre Vás častejšie.
 

DeletedUser

Hosť
Linteo, ten chalan, čo bol v moriakoch prvý ich hľadal na fóre niekoľko hodín v kuse...a to našiel len 7 z 16, alebo koľko ich bolo...myslím, že náročnosť bola oveľa vyššia, ako keď niekto za hodinku spraví napr. obrázok...

Dobre, keď sa teda môže dávať, len čo dá INNO - na DE a na francúzskom majú súťaž o rudolfa, bude aj u nás?
 

Deleted User - 4

Hosť
Robiť súťaž na získanie Rudolfa je zbytočné, keďže ako som ti už napísal v inej téme, bude sa dať získať v hre.

---

V novom roku plánujeme spraviť nábor na nového moderátora, resp. hráča, ktorý by pre Vás vytváral zaujímavé súťaže, takže ak o to niekto bude mať záujem, môžete sa prihlásiť, až to bude aktuálne. To potom napíšem na fóre.
 

DeletedUser

Hosť
sútaž by som navrhoval vedomostno - hladaciu :D

boly by nejaká hádanka ktorú ak vieč vyriešiť tak nájdeš čo hladáš :D ale prosím vás nič na štíl tých moriakov nedávno :D
 

DeletedUser5036

Hosť
Dúfam, že už niečo pripravujete, Vianoce sa blížia :xmas1
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore