Salón Buffalo

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
Jak sa darí milí spolubojovníci myslím kolko mate dolarov :D:D

ja mam iba 77K
 

DeletedUser9056

Hosť
Ahojte, neviem kam to mám napísať, tak to dávam sem. :D

Akú hodnotu má 2. kľúč, keby som ho dal vydražiť na trh ? :D
 

DeletedUser7779

Hosť
Toto presne zobrazuje aj mne na Arizone. Myslím že to robí každému.
 

DeletedUser

Hosť
Nesľuboval náhodou support "oživenie hry" a "ešte viac zábavy" ? ... Podľa mňa týmto updatom úplne zabili Buffalo ... Už len posledné slová: R.I.P. starému dobrému chatu. Ámen. :ociza: :ociza: :ociza:
 

DeletedUser

Hosť
To je pravda. Naozaj zabili celý chat.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser9003

Hosť
Dajte si pozor na zlodeja

Okradol ma o Čižmy N.B


Dnes o 14:56
ok dik že si mi to oznámil dakujem za spríjemnenie dňa som rád že aspoň niekto na weste pochopil že na vianoce treba obdarovať iných a nie len seba ešte raz dik
zakladatel95
Dnes o 15:00
nj sak sa volám zakladatel tak prepáč no je to len hra
EvoletV
Dnes o 14:59
A to si zakladatel mesta

Pak zablokoval spravy.
 

DeletedUser9698

Hosť
zdravím,

zase jsem se po update vrátil ke hře, ale vidím dost změn a novinek (naposledy hraná verze snad 1.3 :D), takže aby nebyl začátek zase tak pomalý hledám někoho koho to moc nebaví a moc mu nejde o peníze.

Konkrétně mi jde o něco jako "úvěr" u nějakého hráče který to nebude chtít od začátečníka zpět hned ze dne na den, ale např. po určitou dobou formou např. denních splátek ap. nějak se snad s někým dohodnu.
Přeci jen na tom začátku to moc nesype a bylo by třeba na nějakou tu výbavičku, jinak začal jsem hrát včera..;)

Kdo by se ozval budu rád, PM na fóru, nebo skype n1kot1neczek a nebo ve hře.

Případně se dohodneme na jiné odměně za pomoc, ale to už mimo fórum, díky každému kdo se ozve, pokud někdo.

PS: A radu typu založ si postavu a posílej si fakt ne..;) Díky.
 

DeletedUser

Hosť
Dajte si pozor na zlodeja

Okradol ma o Čižmy N.B


Dnes o 14:56
ok dik že si mi to oznámil dakujem za spríjemnenie dňa som rád že aspoň niekto na weste pochopil že na vianoce treba obdarovať iných a nie len seba ešte raz dik
zakladatel95
Dnes o 15:00
nj sak sa volám zakladatel tak prepáč no je to len hra
EvoletV
Dnes o 14:59
A to si zakladatel mesta

Pak zablokoval spravy.

Daj screen inak neverím :omg: :omg: :Oo :Oo :Lovec :Lovec :huh1: :omg: :huh1: :huh1: :pif paf
 

DeletedUser

Hosť
tak po roku sem hodím kuk)) skoro som sa sem ani prihlásiť nevedela, čo sa tu tak vše vyfintilo)))
 
Hore