Diskusia o anketách, vaše komentáre, nápady na ďalšie ankety

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Tu si môžete voľne popísať o anketách, prípadne napíšte nám svoj nápad na anketu, veľmi radi ho použijeme.

Musí sa týkať hry a nemôže to byť blbosť.

Takže ľahké podmienky :)

Inak nehanbite sa navrhovať nové ankety, ja by som ich rád robil každý týždeň, ale ak nikto nebude nič navrhovať, tak potom to nebude tak často.

Tak aby som vás trošku motivoval, za každý návrh, z ktorého TW Tím spraví anketu, si potom môžete požiadať na hernej podpore o 25 dlhopisov.
 

DeletedUser

Hosť
Čo takto okomentovať aj wiki team, či samotnú wiki?

Inak páči sa mi myšlienka týchto ankiet.
 

DeletedUser9056

Hosť
Mne sa to páči. Opäť nejaké spríjemnenie / zabavenie sa tu, na TW fóre. :) Po zrušení "Výsluch u šerifa" tu bola viac menej nuda. Dúfam, že toto ju nahradí a opäť sa zabavíme. :)

Bol by som za otázku "Ako sa vám páčia súťaže od hráča asiko9?", aby som vedel či sa to naozaj hráčom páči a baví ich to, alebo ich robím zbytočne. :howgh:
 

DeletedUser2929

Hosť
Ankety sa mi určite páčia, som za každé oživenie fóra :)

...Bol by som za otázku "Ako sa vám páčia súťaže od hráča asiko9?", aby som vedel či sa to naozaj hráčom páči a baví ich to, alebo ich robím zbytočne. :howgh:

Toto mi pripadá trochu zbytočné, určite sú hráči, ktorým sa to páči takže zbytočne to nerobíš určite :)
 

DeletedUser

Hosť
Mne by sa nepáčilo, ak by niekto ohodnotil moju prácu až tak zle. Vzalo by ma to... ale ako myslíš.

Lenže každému sa páči niečo iné nemôžem predca chcieť aby každý hráč dal 1 niekomu sa môže ten štýl wiki nepáčiť, môžumu iné stránky vyhovovať.
Takže ak tam dá niekto 5 sa neurazím ,to teraz sa má Linteo uraziť ak mu tam dá niekto na každú anketu 5
 

DeletedUser

Hosť
citam si odpovede v anketach a najviac ma dostanu odpovede typu (citujem) :

''TW Team hodnotim tak ako cele SK forum za 2. nemam co vytknut kedze celkovo forum nenavstevujem casto, ale vzdy je co zlepsovat '' :odJackNoface:

to je ako keby som povedala: Tento druh jedla som zatial videla parkrat ale neochutnala, ale dam tu 2 lebo urcite by mohlo byt aj lepsie... :DD
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som len bola zvedavá, že ťa inšpirovalo dať práve tieto ankety,Linteo?
Ďalšiu by som dala asi, či zvýšiť level zo 120 a na koľko? (veľa prispievateľov to tu spomenulo).
A druhú, či pridať úlohy a koľko....alebo niečo v tomto duchu
 

DeletedUser

Hosť
Páčia sa mi všetky príspevky v ankete, kde môžte ohodnotiť nás, TW Team - aj tie negatívne. Feedback je vždy dôležitý, preto sme radi za každý váš názor. :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
presne, to som chcela napísať , myslím si, že aj keď niektorí dali dvojku, je to super známka a najmä sa cenia asi príspevky, ktoré sú napísané úprimne, aj keď možno s nejakou kritikou, ale je tu možnosť vyjadriť sa a napísať si názor. Takže to je potrebné brať asi z tohto hľadiska, hebibty a z druhej stránky je super, že sa toľko ľudí zapojilo za taký krátky čas....už len kvôli tomu sa to oplatilo
 

DeletedUser

Hosť
presne, to som chcela napísať , myslím si, že aj keď niektorí dali dvojku, je to super známka a najmä sa cenia asi príspevky, ktoré sú napísané úprimne, aj keď možno s nejakou kritikou, ale je tu možnosť vyjadriť sa a napísať si názor. Takže to je potrebné brať asi z tohto hľadiska, hebibty a z druhej stránky je super, že sa toľko ľudí zapojilo za taký krátky čas....už len kvôli tomu sa to oplatilo


ja som tiez za aby ludia vyjdarili svoje postoje, a prave o to mi tam ide, o vyjadrenie a nie o tu dvojku, aj keby dal hned 5ku, nech aspon napise pricinu ze preco, ale sam tam pisal ze nema ani co vytknut a ani sem moc nechodi. Ako mozes hodnotit nieco co nepoznas, ale pre istotu das nizsiu hodnotu lebo keby nahodou. Taketo vyjadrenie nic nevysvetli ani nikomu nepomoze....si zober ze by ta sef v robote vyplatil menej, lebo sice nic proti tebe nema, ani nevie aku robotu robis, ale urcite by si sa mohla zlepsit :D to by ti asi moc nepomohlo v naprave..... ja som sa smiala na logike tej vety.... (nie na pisatelovi (lebo takychto podobnych tam bolo viac) ).
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore