Salón Arizona

DeletedUser7779

Hosť
Tuším to bol Forest Gump, si pamätám jak s mojim mestom som chcel ísť do tejto aliancie. No ale s tým mojim mestom som už dávno skončil. Hovoril, že už do tejto aliancie nikoho nepríjme, a nakoniec prijal, ostatné mestá, kt. ho odrb*ali. (s tou poslednou vetou to neviem isto.) :DD
 

DeletedUser9352

Hosť
Tuším to bol Forest Gump, si pamätám jak s mojim mestom som chcel ísť do tejto aliancie. No ale s tým mojim mestom som už dávno skončil. Hovoril, že už do tejto aliancie nikoho nepríjme, a nakoniec prijal, ostatné mestá, kt. ho odrb*ali. (s tou poslednou vetou to neviem isto.) :DD

ja sa pokusam zalozit druhu rovnako silnu... ale hned ako dobijeme nejaku tu pevnost tak pozvu to mesto k sebe a ono sa k nim prida :( :grrr:
 

DeletedUser

Hosť
ak narážaš na Kriváň...tak oni od nás dostali tú pevnosť v rámci kamarátskych vzťahov a teda bolo logické, že boli následne pozvaní do ali...a to, že vy ste dali fake (a pri počte aktívnych v ali je jasné, že tam nebolo skoro nikoho v obrane) a tak ste ju dostali tak to neni zrovna na chválenie na verejnom fóre :D to by ste mami byť ticho a šúchať nohami pod stolom :D
 

DeletedUser9352

Hosť
ak narážaš na Kriváň...tak oni od nás dostali tú pevnosť v rámci kamarátskych vzťahov a teda bolo logické, že boli následne pozvaní do ali...a to, že vy ste dali fake (a pri počte aktívnych v ali je jasné, že tam nebolo skoro nikoho v obrane) a tak ste ju dostali tak to neni zrovna na chválenie na verejnom fóre :D to by ste mami byť ticho a šúchať nohami pod stolom :D

pozeraj na to takto ja som jeden zo zakladateľov aliancie SKY WORLD... :D takže tak nejak, o tom ako to bolo s Kriváňom som sa dozvedel zo dna na den. Zistil som ze tu pevnost dobyli od vas, ako boj prebehol som však nezistil.. :D a teraz sa tu máš aspon co chvalit o ucasti vasej aliancie na bojoch.. :D :pif paf :D to ako ste sa vyrovnali s Krivaňom je už vec vaša interná :D :D každopádne si myslím že by sa mali vytvoriť na Arizone dve rovnocenne aliancie, ktore by ten svet drzali po hromade!

navyše u nás su členovia aktívny. :D navyše Kriváň prešiel k vám tak nehovor radśej o tom kto, čo dostal.. :D ja hram the - west pre zábavu.. :D nie preto aby som sa chvastal ako ty.. :D :D naša aliancia bola založena len aby sa jeden náš kamarát naučil hrať the west (skrz to sme opustili TBofTW) :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
kriváň tú pevnosť nedobyl, on ju dostal...

Povedz mi dvoch hráčov z Kriváňa, ktorý boli za posledný mesiac aspoň 5x na boji na vašej strane a osobne ich vyhodím z ali, nech sa vrátia....

Ak je to jen ďalšie mesto, ktoré si hrá samo pre seba, tak nevyvažujú žiadnu stranu...
 

DeletedUser9352

Hosť
kriváň tú pevnosť nedobyl, on ju dostal...

Povedz mi dvoch hráčov z Kriváňa, ktorý boli za posledný mesiac aspoň 5x na boji na vašej strane a osobne ich vyhodím z ali, nech sa vrátia....

Ak je to jen ďalšie mesto, ktoré si hrá samo pre seba, tak nevyvažujú žiadnu stranu...

:D osobne sa bavím na tom ako sa tu rozdrapuješ... :D :p ale keď už tak mne je to totalne jedno ... :) ako keby bolo na mne tak by som si ostal pekne bez mesta... :D a bez aliancie.. navyse mne sa ani o kriváń nejedná vśak ak su spokojny tam kde su tak nech si tam ostanu .... ja len hovorim o tom ze ked bude mat TBofTW vsetky mesta... a ostanu len dve proti aliancie alebo jedna a nakonec ziadna tak ARIZONA padne... !!! a to je jasne.. o to tu ide... a nie o to ci Krivan presiel alebo nie.. :D ide o to ze zaberate vela miest a nakonec ten svet padne... a podla mna ma arizona oproti KALIFORNII , TEXASU a BUFFALU vela vyhod... a bola by velka skoda keby padla.. :D ale to nepochopiš... :Vojak Juhu

Jedno je isté ak sa TBofTW nedohodne s ostatnymi alianciami, alebo pokial sa ostatne aliancie nespoja tak je ochvilu koniec.. :(
 

DeletedUser

Hosť
ty si tu začal osočovať moju ali :) a keď je ti to jedno, tak sa o tom nebav...a hlavne neklam o veciach o ktorých nič nevieš :)


a ak si si nevšimol, tak u nás chodí na boje stále rovnako ľudí, či bolo 5 miest, alebo 10...lebo aj tak chodia stále len tí istí :)
 

DeletedUser9352

Hosť
:D ako tak sorry ale myslim ze sme na tom rovnako ty si si zanadaval na nas a my na vas... :) podla mna by bolo vsak dobre keby sme spojili sily.. :D :) a chodili na boje vsetci.. nech je to tam trosku zivsie... lebo je to tam dost opustene a tie boje mno tiez dajako casto nie su... len to by chcelo nejaku dohodu.. :D
 

DeletedUser

Hosť
ak chcete oživiť boje, tak nezakladaj vlastnú tretiu alianciu...na to už nemá Ari dosť aktívnych ľudí...ak máte aktívnych ľudí, tak sa spojte s Neutrínom. Mám pocit, že sa zbierajú a na poslednom boji som videla pár mien, ktoré už dávno nie...to by bolo riešenie a vytvorili by sa dve porovnateľné aliancie...

Kriváň na boje nechodí, som to tak zbežne pozrela, ten ťa trápiť fakt nemusí, ten je len do počtu...
 

DeletedUser9352

Hosť
mame dost ludi.. :D :)

ok ja sa dohodnem s radou troch miest a asi prestupime všetci k neutrinu alebo ako.. :)
o ďalśom postupe budeme rokovať na TW :) tak si ma daj do priatelov. Mr. Crazy :)

Každopádne túto situaciu musime vyriesit... lebo Arizonu treba udržať co najdlhšie.. :)
 

DeletedUser6273

Hosť
Uff

Každý by isto chcel, aby sa to na ari znova rozbehlo, ale so 100 aktívnymi hráčmi na svete sa to už asi nikdy nestane. :(

Druhý problém je ten, že zatial čo TBoTW stavala svoje pevnosti, neutríno ich nechal tak a teraz aj keby sa nejaké pevnosti "darovali" tak pre nich by to bolo myslím ponižujúce, ak by dostali to čo si postavili :(

Je to škoda, že to takto dopadlo.

K zakladateľovi :

Alianciu TBoTW založil Forest Gump123 iba s mestom ZZ a to z jediného dôvodu - je to môj syn, a na SK4, keď sme bývali v jednom meste, tak sme dostali bany, preto som ja došiel na ARI a po skončení SK4 došiel syn tiež sem, ale som mu nedovolil ísť k nám do mesta, tak sme to vyriešili takto.

ZZ spolu s Mestečkom duelantov v ali TBoTW bolo veľmi dlho nestranné, s náklonnosťou k HG odkiaľ sme všetci zo ZZ vlastne aj pred založením ZZ odišli.
Foresta nikto nevyhodil z aliancie, ani sa mu nikto nepostavil chrbtom, len ho už prestal west akosi zaujímať, a príde iba sem tam, hlavne keď donesiem noťas domov.

Takto v krátkosti história TBoTW.
 

DeletedUser7779

Hosť
No, Neutríno potrebuje určite nových bojovníkov. Lebo polovica z našich bojovníkov nechodí na boje. A priznám sa že anija už nechodím,už asi polrok plním dookola len úlohy, a venujem sa iba tomu. A ku tomu spojeniu alincií, keby sa všetky aliancie spojili, nebolo by o čo hrať. Ale aj tak je to blbé keď TBoTW má už skoro všetky pevnosti. No, treba bojovať a treba byť viac aktívny.
 

DeletedUser9352

Hosť
mno podľa toho čo som sa dozvedel má trištvrte našej aliancie iní názor... :D takze nakoniec ten plán padá :( 30-40 ľudí NEUTRINU NEPOMOZE---takže si hľadám nový svet... :( :Na púšti :Vojak Juhu
 
Hore