Medzinárodný turnaj v bojoch o pevnosti 2015 - Registrácia vodcov

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser10978

Hosť
Ja sa hlásim za chocholca na texase. ale inak ma poznáte ako chovalcuka :)

Edit: Hrávam na svetoch Arizona,Texas,Delaware a aj El Paso :)
Edit 2 :chcel by som pomôcť hlavne organizačne keďže hrávam na dosť svetoch a za 5 rokov som spoznal množstvo ľudí
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4685

Hosť
kde si uz miso som si myslel ze ako prvy sa prihlasis prave ty
 
Priznám sa, že moc sa mi do toho nechce, ale ako pozerám zoznam, tak za Buffalo tam nevidím nikoho. Pravda, že ten svet po otvorení možnosti presunúť sa na Delaware dosť upadol (niežeby predtým kvitol :D ), boje už tam nie sú, ale bojovníci sa tam nájdu nejakí.(Aj keď mnohí hrajú aj na iných svetoch) Je síce otázne koľko by malo záujem súťažiť, ale ak nik iný nie jem tak Buffalo zoberiem na plecia v tomto. I keď je prihlásených viac ako 10 hráčov, tak bude anketa :) Spolieham sa, že nebudem vybratý :D
No majte na vedomie, že west pre mňa aktuálne nie je takou prioritou ako pred rokom, tak som tu pomenej (síce denne, ale len na krátke chvíle)

//edit: Pardon, zabudol som, že zak je aj na Buffale, tak to môže zobrať na seba :D

//edit 2: Alebo niekto iný zak :p Ešte nemusím byť vybratý :D
 
Naposledy upravené :

DeletedUser10856

Hosť
Jeden dotaz, kedže sa nepoznáme všetci, mohli by ste do svojich príspevkov ešte dopísať na akých svetoch hráte, a teda z akých svetov viete ľudí nahlasovať. Aby sme jednak vedeli či máme dosah na všetky svety, alebo sa z daných svetov ešte niekto musí prihlásiť, a aby aj hráči vedeli koho zvoliť tak aby sme mali zastúpenie všetkých svetov.

//edit: Nie guardík tam si to vezmeš ty :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Hlásim sa !

Bullett (Arizona,California)
Parom1 (El Paso)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7714

Hosť
Hlásim sa aj ja rád pomôžem s organizáciou a tak ak bude voľné miesto .. mám teraz na hru viac času :)

Hráči z Buffala by ma mohli poznať...nedávno som migroval na Delaware...
 

DeletedUser5977

Hosť
Páči sa mi kombinácia Mimka, Apo, Guard, Marcus, hubomir, Bullet, zak, Roy, love.

Takže oficiálne sa prihlasujem a veľmi rád, ak sa podarí zoskupenie týchto hráčov, sa pridám. Škoda, že tu chýba Pavexim, corvin, hordak, Marschall bola by dobrá konkurencia.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore