Čo robiť po úrovni 120? - Zmena systému XP odmien

DeletedUser7444

Hosť
Nebaví Vás už klikať celý deň 15s? Chceli by ste sa radšej dobre vyspať, ako celú noc stavať kostol?

Ahojte

Uvedomil som si, že i keď som sa k tejto hre vrátil už mnohokrát, nikdy som sa nedostal až na lvl 150.

Myslím, že je to paradoxom, že čím je hráč na vyššej úrovni, tým viac xp bodov potrebuje, no zároveň má stále menej a menej možností ako ich získať.
Dá sa síce chodiť na boje, stavať kostol, klikať 15s ... ale tie xp body za to sú dosť mizerné vzhľadom k tomu, že na postup na novú úroveň je neskôr treba i viac ako milión bodov.
Potom sa zrazu dostanete do situácie, kedy je denný bonus najlepším spôsobom expenia, lebo odtiaľ dostanete na jedno kliknutie porovnateľne (alebo aj viac) xp bodov, ako keby ste celý deň stavali kostol.

Ale aby som len nehundral, tak mám aj jeden nápad, ako by sa to možno dalo zlepšiť - XP odmeny v percentách.

Čiže napr. namiesto 8700xp bodov za sériu úloh Nulová šanca (lvl 132) by hráč dostal x% skúsenosti z daného lvlu, ako je to pri dennom bonuse, alebo pri xp nápoji. Takéto niečo by bolo ideálne použiť aj na boje a ostatné herné aktivity, avšak tam sú to už ťažšie počty, tak to prenechám múdrejším. :D

---
K nápadu ma nepriamo naviedol Rowlen.
 

DeletedUser8140

Hosť
Potom by bolo príliš jednoduché sa vyexpiť na level 150 a kopec hráčov by začalo hundrať že chcú aby sa sprístupnil ešte vyšší level. Tento systém nebol vymyslený na to, aby človek dal do pol roka maximálnu úroveň.
 

DeletedUser7444

Hosť
Potom by bolo príliš jednoduché sa vyexpiť na level 150 a kopec hráčov by začalo hundrať že chcú aby sa sprístupnil ešte vyšší level. Tento systém nebol vymyslený na to, aby človek dal do pol roka maximálnu úroveň.

Rozumiem.
Ja ani nechcem, aby to bolo ľahšie, ale aby to na vysokých lvloch nebolo repetetívne.
Pretože teraz mám pocit, že cca do lvlu 110-120 je to ešte sranda, no a potom to je už len o klikaní kostola a 15s, a tá hra je nudná, a ide sa už len na takú automatiku.
 

Deleted User - 4

Hosť
Nápad som preposlal. Pochybujem ale, že sa to takto upraví, ako tu už iný hráč napísal, aj ja si myslím, že by to akurát len zrýchlilo cestu na 150 lvl.

Pomôcť môže skôr pridávanie nového obsahu do hry pre vyššie úrovne, resp. nejaké ďalšie možnosti, ako získať xp pre hráčov na vyšších úrovniach.
 
Hore