Pokec Valentín 2020 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
bonnnie_and_clyde.png


Miesto pre diskusiu o hernej udalosti Valentín 2020, vaše názory, postrehy a podobne.
 

DeletedUser10071

Hosť
s týmto updatom prišiel aj nejaký problém... pár minút som prihlásený a nič nefunguje

všetko prešlo do normalu cca do pár minút od mojej správy
 
Naposledy upravené moderátorom:
prečo som na jednom svete dostal 2 krát bonnieho veci a na iných keď už tú vec raz mám tak mi to v tombole neukazuje ?
 
ako sa pisalo minuly rok tak bolo mozne zakupit valentinske supravy z predchadzajucich rokov preco to nieje mozne aj tento rok ? Urcite by to potesilo tak ako aj ta amorova suprava tento rok ...
 

Deleted User - 4

Hosť
ako sa pisalo minuly rok tak bolo mozne zakupit valentinske supravy z predchadzajucich rokov preco to nieje mozne aj tento rok ? Urcite by to potesilo tak ako aj ta amorova suprava tento rok ...
To by som sa nebál, určite vás nejaké predajné akcie čakajú aj v tomto roku - uvidíme, či sa v nich objavia aj súpravy z minulých Valentínov :)
Ty by si o čo konkrétne mal záujem, o akú valentínsku súpravu?
 
to je jedno, niečo za nuggety, už sa mi to hromadí z login bonusov, a chcel by som to do niečoho investovať

aspon niečo za 1500 nugg
 

Deleted User - 4

Hosť
Pýtal som sa na to, tento rok sa zatiaľ takáto predajná akcia so staršími valentínskymi súpravami neplánuje.
 
Hore