Pokec Valentín 2019 - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Vďaka za odpoveď a za ochotu.

Ak sa nestihne nevadí, ako odmena na awesomii to znie skvelo, možno by to aj prilákalo zberateľov na tento boj keďže nie každý má túto súpravu či truhlicu :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Každopádne tam môžete očakávať po častiach ako odmenu inú súpravu:
10th_hat.png

:happy:
 
Tak kedže prešiel rok a je tu znova Valentín tak sa chcel znova spýtať na tú ´´Amorovu truhlicu´´ teda Amorovu súpravu. Naposledy nebola pridaná tak tento rok by sa mohlo pošťastiť a mohlo by sa to tu dať.
 

Deleted User - 4

Hosť
Tak kedže prešiel rok a je tu znova Valentín tak sa chcel znova spýtať na tú ´´Amorovu truhlicu´´ teda Amorovu súpravu. Naposledy nebola pridaná tak tento rok by sa mohlo pošťastiť a mohlo by sa to tu dať.

Škoda, že si sa neozval skôr, mohol som im to pripomenúť ešte pred začatím Valentína. Každopádne som tvoju žiadosť opäť preposlal.
 

Deleted User - 4

Hosť
Tak kedže prešiel rok a je tu znova Valentín tak sa chcel znova spýtať na tú ´´Amorovu truhlicu´´ teda Amorovu súpravu. Naposledy nebola pridaná tak tento rok by sa mohlo pošťastiť a mohlo by sa to tu dať.

Pošťastilo sa a objaví sa na krátky čas v obchode :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Viacerí ste mi napísali ticket, že ste to zmeškali, pýtal som sa na to aj v InnoGames, či by nebolo možné to ešte raz pridať do obchodu, žiaľ, nepodarilo sa. Nie je možné vám túto truhlicu pridať do inventára ani cez hernú podporu - aj keď ja osobne by som vám veľmi rád vyhovel, vďaka zlomyselnému hráčovi, ktorý vám všetkým v januári navždy zabezpečil, že si môžete kupovať predmety iba počas trvania predajných akcií, to možné nie je, čo teda pre vás všetkých znamená, že ak chcete mať tieto (alebo aj akékoľvek iné) predmety vo svojej zbierke, neostane vám nič iného, ako si len počkať, ak sa niekedy rozhodne InnoGames túto predajnú akciu ešte niekedy zopakovať, čo sa môže, ale aj nemusí stať.
 
nechapem preco nebolo upozornenie na tuto predajnu akciu vzdy vybehne tabulka a teraz nic skoda no ja ze bude nejake upozornenie na to ale prebehlo to velmi velmi potichu
 
ano dal ale uplne mi to vypadlo a ano myslel som oznamenie v hre ... a vypadlo to viacerim aj ked sme urcite boli prihlaseny v hre tak clovek nato uplne zabudol :/
 

Deleted User - 4

Hosť
ano dal ale uplne mi to vypadlo a ano myslel som oznamenie v hre ... a vypadlo to viacerim aj ked sme urcite boli prihlaseny v hre tak clovek nato uplne zabudol :/

Jasne, ja to chápem, preto som sa opýtal ešte raz, že či to nezopakujú aspoň na deň, ale nebude to možné. Asi teda možno až o rok, ak na to nezabudnú... :neisty:
 
Hore