Pokec Deň nezávislosti 2020 - diskusia

Deleted User - 4

Hosť
raketkywest.png


Priestor pre diskusiu o hernej udalosti Deň nezávislosti 2020
 
V dnes začatej úlohe:

  • - Staré kresby 0/1
  • - Doktorova taška s nástrojmi 0/1
  • - John Marshallova kniha 0/1
  • - Staré poznámky 0/1

Ako to získať?
 
Dopočul som sa, že úloha je bugnutá. Asi za 3 minúty som spravil hneď všetke úlohy až po tú čo poslal blacky a ževraj sa mala v tretej úlohe dostať nejaká truhlica, v ktorej ti mali padnúť tie 4 veci. Samozréjme som nič nedostal a tým pádom teraz kvôli tomu úlohu nemôžem splniť.
 

Deleted User - 4

Hosť
V dnes začatej úlohe:

  • - Staré kresby 0/1
  • - Doktorova taška s nástrojmi 0/1
  • - John Marshallova kniha 0/1
  • - Staré poznámky 0/1

Ako to získať?
Dopočul som sa, že úloha je bugnutá. Asi za 3 minúty som spravil hneď všetke úlohy až po tú čo poslal blacky a ževraj sa mala v tretej úlohe dostať nejaká truhlica, v ktorej ti mali padnúť tie 4 veci. Samozréjme som nič nedostal a tým pádom teraz kvôli tomu úlohu nemôžem splniť.

Ak vám chýba predmet "Zakopaná truhlica", prihláste sa do hry cez tento odkaz:


Otvoríte ju tak, že si truhlicu dáte na seba a pôjdete na miesto, kde rastie agáve (vykonáte prácu).

Zdravím, bude na fóre možnosť opäť získať pár rakiet?

V Awesomii bude možnosť získať extra raketky.
 
Otvoríte ju tak, že si truhlicu dáte na seba a pôjdete na miesto, kde rastie agáve (vykonáte prácu).
Skusam to aj s prijatou ulohou Skoro hotove, aj so zrusenou, truhlica na sebe aj v inventari, a nic.
7 uloh pred touto mam splnenych, truhlu mam iba cez link.
Co mam este skusit?
 

Deleted User - 4

Hosť
Skusam to aj s prijatou ulohou Skoro hotove, aj so zrusenou, truhlica na sebe aj v inventari, a nic.
7 uloh pred touto mam splnenych, truhlu mam iba cez link.
Co mam este skusit?
Problém je ju otvoriť.. aby sme tie veci získali.. :)

Treba mať prijatú úlohu "Stará truhlica", vtedy sa dá truhlica použiť/otvoriť pri práci.

Ak sa vám nejakým spôsobom podarilo dokončiť úlohu "Stará truhlica" aj bez otvorenia zakopanej truhlice (čo znamená, že ste nedostali tie 4 predmety), napíšte nám ticket na hernú podporu:

 
Zdravím, chcem sa opýtať či bude možnosť si túto tombolu zakúpiť v shope nejaký denný generátor raketiek, ako bolo na Veľkú noc tento košík :) ďakujem za odpoveď

vajicka.png
 
Ďakujem za rýchle vyriešenie :)

[report=8072488f0050f182d]Získaný úspech 'Vášeň pre históriu'.[/report]


[21:12] Henry: BlackyPO získal ako prvý úspech [Vášeň pre históriu].
 
Hore