Pokec Zvyšovanie úrovní postáv a iné pripravované novinky - diskusia

DeletedUser7428

Hosť
ak sa bude zvyšovať úroveň ako to bude vyzerať? tí Čo teraz majú už niekoľko miliónov XP cez 150 budú insta dajme tomu 160 alebo tak? a ak to tak bude nebudú malé levely v nevýhode? respektíve nenaruší to rovnováhu tým že všetky bonusy sú na úroveň, teda zo dňa na deň bude jeden človek 160 a druhý 150 čím bude v obrovskej výhode oproti tomu druhému?

Toto by sa dalo teoreticky vyriešiť tak že kto má cez 150 tak by sa mu tie XP nad akoby vynulovali, lenže tam je potom problém že by ten hráč prišiel možno o postavenie v rebríčku atď... To by sa zase dalo vykompenzovať napríklad dolármi alebo čím ale neviem no..

ďalšia vec je tá že už teraz sa na nových svetoch veľmi málo ľudí dostane na 150 keďže svet časom zomrie a expiť na 150 je extrémna nuda.. nové levely teda znamenajú ešte viac XP na ich dosiahnutie..

To sú zatiaľ moje prvé pocity a otázky z noviniek :D
 
ak sa bude zvyšovať úroveň ako to bude vyzerať? tí Čo teraz majú už niekoľko miliónov XP cez 150 budú insta dajme tomu 160 alebo tak? a ak to tak bude nebudú malé levely v nevýhode? respektíve nenaruší to rovnováhu tým že všetky bonusy sú na úroveň, teda zo dňa na deň bude jeden človek 160 a druhý 150 čím bude v obrovskej výhode oproti tomu druhému?

Toto by sa dalo teoreticky vyriešiť tak že kto má cez 150 tak by sa mu tie XP nad akoby vynulovali, lenže tam je potom problém že by ten hráč prišiel možno o postavenie v rebríčku atď... To by sa zase dalo vykompenzovať napríklad dolármi alebo čím ale neviem no..

ďalšia vec je tá že už teraz sa na nových svetoch veľmi málo ľudí dostane na 150 keďže svet časom zomrie a expiť na 150 je extrémna nuda.. nové levely teda znamenajú ešte viac XP na ich dosiahnutie..

To sú zatiaľ moje prvé pocity a otázky z noviniek :D

Keď sa pridávali levely zo 120 na 150, xp ostávali, takže áno, instantne postúpiš o niekoľko levelov
 

DeletedUser7428

Hosť
Keď sa pridávali levely zo 120 na 150, xp ostávali, takže áno, instantne postúpiš o niekoľko levelov
lenze uz teraz ma vela ludi expov aj na taku 180 :D :D a keby zo dna na den bol niekto 180 proti nejakej 150tke co vyexpi na 180 tak za tri roky (kedze uz teraz dat 150 je pain) ako by to vyzeralo?
 
ak sa bude zvyšovať úroveň ako to bude vyzerať? tí Čo teraz majú už niekoľko miliónov XP cez 150 budú insta dajme tomu 160 alebo tak? a ak to tak bude nebudú malé levely v nevýhode? respektíve nenaruší to rovnováhu tým že všetky bonusy sú na úroveň, teda zo dňa na deň bude jeden človek 160 a druhý 150 čím bude v obrovskej výhode oproti tomu druhému?

Toto by sa dalo teoreticky vyriešiť tak že kto má cez 150 tak by sa mu tie XP nad akoby vynulovali, lenže tam je potom problém že by ten hráč prišiel možno o postavenie v rebríčku atď... To by sa zase dalo vykompenzovať napríklad dolármi alebo čím ale neviem no..

ďalšia vec je tá že už teraz sa na nových svetoch veľmi málo ľudí dostane na 150 keďže svet časom zomrie a expiť na 150 je extrémna nuda.. nové levely teda znamenajú ešte viac XP na ich dosiahnutie..

To sú zatiaľ moje prvé pocity a otázky z noviniek :D


presne tak, skočia o 30 levelov..každý sa mohol dať na kostol a stavať 27 hodín 12 dní v týždni..

jo, niekto kto má 120 milionov na učte a všetky veci 8x, tomu určite budu vhodne dolare

nové svety sú pre slabých ľudí, ktorý by si inde ani neškrtli..preto na každý svet idú s iným nickom, aby nezistili čo za nulu tam hrá..

vysledok - vyborna vec "otvorit" urovne, ešte by mi mohli dať na dela nenapadne gringa, a bude to tip top
 

DeletedUser7428

Hosť
nové svety sú pre slabých ľudí, ktorý by si inde ani neškrtli..preto na každý svet idú s iným nickom, aby nezistili čo za nulu tam hrá..
hej lebo je velmi zabavne prist hrat na 5 rokov stary svet proti 5 rocnym uctom s pomaly 2x tolko schopkami kolko by dal novy ucet :D
 
hej lebo je velmi zabavne prist hrat na 5 rokov stary svet proti 5 rocnym uctom s pomaly 2x tolko schopkami kolko by dal novy ucet :D

Keď som prišiel na Dela, ten svet mal v tom čase 3 roky, takže tam už boli pekne vypracované hovada, nehovoriac o tých 10 ročných účtoch čo tam neskôr zmigrovali z Buffala atď čo majú 230 / 650 a ja som tam pri nich bol taký prd vo vetre zo začiatku.. ale dokázal som sa vypracovať a aj dnes mam stále veľmi málo schopností oproti tomu čo je na Dela štandard ale nikdy som necítil že by som kvôli tomu bol v nejakej extrémne veľkej nevýhode, vždy keď som chcel, vedel som si poradiť a nuggetmi to veru nebolo.. to je len jedna z výhovoriek ktorú používajú nie len tí čo hrajú na nových svetoch ale aj zaprdení starí hráči z Texasu čo nechcú čeliť konkurencii tak robili všetko preto aby sa nemigrovalo na Dela.. vyhovárať sa na schopky v dnešnej dobe kedy ich opasok pridáva 300, je smiešne
 
Mne sa paci ta myslienka zvysit levely. bude zalezat ako to bude zrealizovane. kazdopadne si nemyslim ze hned skocit zo 150 na 180 je dobre. uvidime ako to spravia. West potreboval takuto vacsiu zmenu ako sol. nemyslim len levely. ale aj nove prace remeselne vyrobky, mozno ulohy , zmenene boje o pevnosti. Uz to tu bola hrozna nuda. Rad sa necham prekvapit. :)
 
Určite je super že sa chystá takýto veľký update, konečne hra trochu ožije, každopádne dúfam že sa nezabudne na úspechy a tituly ktoré sú tak staré ako samotná hra, 20 lvl je dnes milionár ak sa posnaží na tombole a na 50 lvl má anjela smrti
 

DeletedUser8140

Hosť
Nové úlohy, práce, skryté úlohy, úspechy sú fajn, viac zábavy pre tých, čo aktívne hrajú. Len dúfam, že tie úspechy nebudú len za splnené úlohy počas eventov, ale sa na nich bude treba aj namakať.

A k tomu zvyšovaniu úrovne.
Z pohľadu hráčov na zberných svetoch a tých, čo nezvyknú hrať každý nový svet, je zvýšenie úrovne určite vítaná zmena. Ak má niekto účet na ktorom je lvl 150 už nejaký ten rok, bude mat znovu motiváciu dosiahnuť maximálny lvl, ak už teda teraz nemá skúsenosti na to, aby ho na nový max lvl hodilo priamo. Pre zvyšok ľudí na nových svetoch je to viacmenej zbytočnosť. Aspoň do doby, kedy každý rok vychádza nový svet na ktorý odchádza drvivá väčšina hráčov a staršie svety ostávajú opustené a aj teraz na nich lvl 150 dosiahne tak 10-15 hráčov. A z tých 10-15 tam aktívne hraje možno polovica.

Neviem o koľko úrovní sa max lvl zvýši, ale treba sa však aj zamyslieť, či je hra na zvýšenie max lvl pripravená. Menia sa bojové vzorce na dmg, aby sa trochu znížil. Zvýšením úrovne však stúpne aj dmg, tak aby to celú túto snahu nezabilo. Dobrodružstvá sa už teraz veľmi nedajú hrať a hráči s 5-6k hp padnú za 2 kolá. Ako to bude vyzerať potom? Ale ak sú tieto moje obavy zbytočné a nebude to mat na hru až taký vplyv, tak ja nie som proti zvyšovaniu max lvl.
 
Tak ja to vidim tiez hlavne pozitivne ale hlavne preto ze sa vobec nieco riesi :D cakal som zas ze za cely rok pridaju max 3 nove navody do remesla :D
 

DeletedUser7428

Hosť
vyhovárať sa na schopky v dnešnej dobe kedy ich opasok pridáva 300

a to je to :D ja nehovorím že zvýšenie levelu je zlé, ale keď zo dňa na deň budem musieť dobehnúť jedného hráča o miliardu expov lebo len jeho opasok mu dáva o 100 bodov viac ako mám ja tak ďakujem pekne :D

A ešte k tým rečiam o veľkom update.
Osobne si nemyslím že je to veľký update. Som samozrejme rád za každý update ale niekoľko rokov sa s hrou nič nespravilo a teraz príde "veľký update" kde iba nahádžu do databázy pár nových questov, vymyslia "príbeh" ku týmto questom, urobia nové obrázky a zvýšia expy. To by jeden človek zvládol v pohode za mesiac. Teda nejdem odhadovať robotu ktorú na tomto tajnom projekte a.k.a. zatiaľ ani my nevieme čo strávili, ale táto hra sa dá posunúť dopredu toľkými rôznymi smermi (napríklad zmena bonusu postáv), že toto mi proste nepríde ako "big changes"
 
Hore